Rozbił auto o barierki

2021-03-08 16:17
Sylwester Wasiak
2021-03-08 16:17

Nietrzeźwy kierowca Volkswagena Lupo uderzył najpierw w barierki na S3, a później chciał odjechać z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez świadków!

Jak informuje mł. asp. Anna Dygas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, wczoraj przed godziną 18 do dyżurnego wpłynęło zgłoszeniu z patrolu goleniowskiej drogówki, o kierującym pojazdem marki VW Lupo 24-latku, który utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Jak się okazało, prowadzący pojazd był nietrzeźwy, badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w organizmie.
Nieco więcej szczegółów na temat zdarzenia opublikowano na fanpage Buractwo Drogowe Powiat Goleniowski. Jak wynika z podanych tam informacji, do zdarzenia doszło na wysokości restauracji McDonalds, na drodze krajowej S3 w kierunku Świnoujścia. Kierujący Volkswagenem młody obywatel Ukrainy, będąc w stanie nietrzeźwości, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w przydrożne bariery. Według świadków zdarzenia, kierowca próbował odjechać, ale jeden z pracowników stacji paliw zdołał zabrać mu kluczyki, uniemożliwiając dalszą jazdę pod wpływem alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi goleniowska policja.

Foto: Buractwo Drogowe Powiat Goleniowski

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!