Rok szkolny rozpoczęty. W Przybiernowie przyznano nagrody!

2020-09-01 16:11
Sylwester Wasiak
2020-09-01 16:11

Dziś oficjalnie zainaugurowany został rok szkolny 2020/2021. W Przybiernów rozpoczęcie nastąpiło w trzech placówkach oświatowych prowadzonych przez gminę.

Symboliczny pierwszy dzwonek zabrzmiał w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Przybiernowie i w Szkole Podstawowej im. W. Komara i T. Ślusarskiego w Czarnogłowach, a także w przedszkolu w Przybiernowie.
Początek roku szkolnego stał się okazją do wręczenia nagród wójta gminy Przybiernów za rok szkolny 2019/2020. Nagrody te miały być wręczone podczas zakończenia roku szkolnego, jednak z powodu epidemii nie odbyły się apele kończące rok szkolny.
Dyrektorzy szkół do nagrody zgłosili trzech uczniów, którzy otrzymali nagrody finansowe, a są to:
- Milena Słomczewska za najwyższą średnią w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Przybiernowie oraz wzorową ocenę z zachowania,
- Maja Jędrzejewska najwyższą średnią w Szkole Podstawowej im. W. Komara i T. Ślusarskiego w Czarnogłowach oraz wzorową ocenę z zachowania,
- Kinga Tołstyko za uzyskiwanie bardzo wysokich miejsc w zawodach sportowych i promowanie Gminy Przybiernów.
- Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020/2021 składam wszystkim nauczycielom i pracownikom najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości. Niech nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy dydaktyczne i wychowawcze. Uczniom zaś, życzę najlepszych ocen, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, wspaniałych szkolnych przyjaźni oraz ciekawych zajęć w przyjaznej, szkolnej atmosferze. Szczególnie ciepłe życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekroczą szkolne i przedszkolne progi. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia nauki i zabawy – powiedziała Lilia Ławicka, wójt gminy Przybiernów.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!