Robert Kuszyński powalczy o fotel burmistrza gminy Goleniów!

2024-02-06 17:44
Sylwester Wasiak
2024-02-06 17:44

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Robert Kuszyński potwierdził dziś oficjalnie start w wyścigu o fotel burmistrza gminy Goleniów. Ogłosił również część kandydatów, którzy będą go wspierali i wystartują w wyborach do rady miejskiej.

Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kuszyńskiego został dziś zarejestrowany.
- Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w dniu dzisiejszym utworzyliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kuszyńskiego. Tym samym oficjalnie mogę potwierdzić, nasz udział w nadchodzących wyborach samorządowych. Do utworzenia komitetu potrzebowaliśmy minimum 20 podpisów mieszkańców gminy popierających utworzenie naszego komitetu. My zebraliśmy ich około 600, przy czym sama zbiórka trwała tylko przez 3 dni. Dlatego też korzystając z okazji, pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Miasta i Gminy Goleniów, którzy oddali swoje głosy poparcia właśnie na nasz komitet – powiedział nam Robert Kuszyński.
- Dziękuję też za wasze wszelkie uwagi, sugestie i spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania naszego lokalnego samorządu. Co zdaniem mieszkańców wymaga zmiany, czego oczekują i jak widzą naszą gminę w najbliższej przyszłości. Swoje podziękowania kieruję także do mojego zespołu wspaniałych ludzi. Dziękuję za Wasze zaangażowanie i gotowość pójścia do wyborów pod wspólnym szyldem. Jeżeli chodzi o skład osobowy naszego komitetu, już niebawem zaprezentuję cały nasz zespół. Tymczasem bierzemy się ostro do pracy. Przed nami kolejne spotkania z mieszkańcami naszej gminy. Teraz będziemy prosić o poparcie dla kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Goleniowie. Będzie to też dobry moment i okazja do poprowadzenia dalszych rozmów z Państwem, a także poznania kandydatów ubiegających się o fotel radnego lub radnej startujących z Komitetu Wyborczego Wyborców Roberta Kuszyńskiego. Potwierdzam jednocześnie swój udział w wyborach na burmistrza gminy Goleniów. Pozdrawiam serdecznie i życzę nam Wszystkim lepszego Goleniowa – zakończył R. Kuszyński.

Dziś swój udział w wyborach na radnego Rady MIejskeij w Goleniowie z  Komitetu Wyborczego Wyborców Roberta Kuszyńskiego potwierdzili: Danuta Faryniarz, Rafał Mleczek, Mariusz Chyliński, Agnieszka Kozłowska, Halina Lipińska, Piotr Bartnik i Bartosz Janik.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!