Remis z wiceliderem

2024-06-01 21:37

Zespół MKS Ina Goleniów zremisował z wiceliderem IV ligi Gwardią Koszalin 2:2. Goście wykonywali w tym spotkaniu dwa rzuty karne, jeden z nich obronił Henger, który w tym spotkaniu popisał się jeszcze kilkoma efektownymi interwencjami. Zobaczcie fotogalerię z tego spotkania.

ZDJĘCIE 1 z 40

Podopieczni Mariusza Bernacha już w 3 minucie stracili gola. Biało-zieloni nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala i w 26 minucie po celnym trafieniu grającego prezesa Piotra Winogrodzkiego doprowadzili do remisu. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza część spotkania. Druga połowa rozpoczęła się świetnie dla Iny. Najpierw w 48 minucie Henger skutecznie obronił rzut karny, a w 59 minucie Ina po składnej akcji objęła prowadzenie po celnym trafieniu Banachewicza. Niestety w 71 minucie sędzia podyktował drugi rzut karny dla gości w tym spotkaniu po faulu Winogrodzkiego, któremu pokazał czerwoną kartkę. Tym razem ekipa z Koszalina skutecznie wykonała jedenastkę i doprowadziła do remisu. Do końca spotkani wicelider atakował, jednak skutecznie bronił Henger i mecz zakończył się podziałem punktów.