RELACJA LIVE: Dąb Dębice – Pomorzanin Nowogard

2020-10-17 8:00

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z derbowego meczu w klasie okręgowej Dąb Dębice – Pomorzanin Nowogard.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami mecz ten podobnie jak wszystkie inne wydarzenia sportowe odbędzie się bez udziału publiczności. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu kibiców, przeprowadzimy tekstową relację LIVE z tego spotkania. Mecz rozpocznie się o godzinie 14. Początek relacji od 13.55.

Witam z obiektu w Dębicach. Za niespełna 10 minut rozpoczęcie spotkania.

Oto składy w jakich wystąpią obie drużyny:

DĄB Dębice:Kowalski - Majdański, Zając, Radawiec, Dobrowolski, Kubiak, Antys, Wawrzyński, S. Szafran, Raczyński, Trepkowski.
Rezerwa: Kozakowski, Zawilski, Chiży, Paradziński, Retmańczyk, K. Szafran, Teodorczyk.
POMORZANIN Nowogard: Janukiewicz - Szustek, Kowalczyk, Bobrowski, Ława, Marcinkowski, Batista, Szustek, Mykhailov, Werra, Kocur.
Rezerwa: Twarzyński, Gumeniuk, Bobrowski, Rokita, Gibas, Kłoda, Królik.

Godz.14.03 Mecz rozpoczęty! Od środka Pomorzanin

1min. Optyczna przewaga gości. Pierwszy strzał Pomorzanina na bramkę Dębu...niecelny

3 min pierwszy rzut rożny dla Pomorzanina. Bez zagrożenia

9 min pierwsza świetna okazja gości. Z 7 metrów uderzył Marcinkowski ale świetna interwencja popisał się bramkarz Dębu

10 min dośrodkowanie w pole karne, uderzenie głowa Szustka, broni Kowalski, ale byl spalony

12 min pierwszy niegroźny strzał gospodarzy. Broni spokojnie Janukiewicz

13 min uderzenie z rzutu wolnego Antys mija spojenie słupka z poprzeczka bramki Pomorzanina

16 min szybka akcja gospodarzy, strzelał Raczyński, ale obrońca gości wybił piłkę na aut

18 min uderzenie Ławy zza pola karnego, piłkę na rzut rożny paruje bramkarz gospodarzy

19 min kolejny strzał Ławy...piłka przelatuje nad poprzeczką

24 min Mykhailov trafia w słupek ale był spalony . 0:0

30 min 0:0 nic ciekawego na boisku w ostatnich minutach się nie dzieje

32 min pierwsza żółta kartka w meczu. Zobaczył ją Marcinkowski z Pomorzanina

35 min kolejne uderzenie z dystansu Ławy znów niecelnie

37 min gola dla gospodarzy strzela Wawrzyński ale był spalony. Nadal 0:0

38 min w sytuacji sam na sam znalazł się Mykhailov ale świetną interwencja popisał się Kowalski

41 min seria trzech rzutów rożnych dla Pomorzanina ale Dąb dzielnie się broni

43 min silne uderzenie Antysa z rzutu wolnego, piłkę paruje na rzut rożny Janukiewicz

Koniec pierwszej połowy 0:0!

Godz 15.01 rozpoczęła się druga część meczu. Bez zmian w przerwie w obu ekipach

47 min 0:1!!! Gola dla Pomorzanina strzela Werra ładnym uderzeniem sprzed pola

48 min kolejna groźna akcja Pomorzanina strzał Kocura zablokowany

50 min Pomorzanin bliski zdobycia drugiej bramki , piłki jednak głowa nie sięgnął Kowalczyk

55 min dwie szybkie kontry Dębu ale nie zakończone strzałem

56 min żółta kartka dla Wawrzyńskiego (Dąb) za brzydki faul na rywalu

58 min pierwsza zmiana w drużynie Pomorzanina: Marcinkowski opuszcza boisko, wchodzi Kłoda

65 min zmiany. W ekipie Dębu boisko opuszcza Kubiak, a wchodzi Zawilski. W drużynie Pomorzanina Szustek opuszcza boisko a wchodzi Gibas

69 min uderzenie z woleja Kocura przeleciało nad poprzeczką . Ostatnie minuty to gra w środku pola.Nadal 0:1

72 min zmiana w Pomorzaninie. Na boisko wszedł Maciej Bobrowski który zmienił Bobrowskiego Mikołaja

77 min żółta kartka dla Szustka za odkopniecie piłki po gwizdku

78min 0:2!!! Z bliskiej odległości Bobrowski Mikołaj wbija piłkę do bramki Dębu

80 min żółta kartka dla Antysa

83 min brutalny faul Mykhailova , zamieszanie na boisku przepychanki zawodników. Czerwona kartkę dostaje Mykhailov. Z boiska zniesiony zostaje Radawiec. Nie wygląda ten uraz dobrze...

86 min na boisko wszedł Retmańczyk za kontuzjowanego Radawca

89 min sędzia dolicza 5 minut

90+4 min 0:3!! Akcje Pomorzanina celnym strzałem wykańcza Bobrowski Mikołaj

Koniec meczu . Pomorzanin wygrywa 3:0!!! Wkrótce fotorelacja z meczu