Rekordowe zwycięstwo Iny!

2021-05-29 18:59
Sylwester Wasiak

Zespół Iny Goleniów odniósł dziś rekordowe zwycięstwo w tym sezonie!

Podopieczni Piotra Rasta zdemolowali w Gościnie tamtejszy Olimp aż 9:1! Do tej pory najwyższe zwycięstwo w sezonie na wyjeździe Ina odniosła w rundzie jesiennej w Płotach, pokonując Polonię 6:1. Najwyższy triumf w sezonie zanotowali zaś na inaugurację rundy wiosennej, pokonując u siebie Białych Sądów 7:1. Dziś w Gościnie grała i strzelała tylko jedna drużyna – Ina Goleniów. Biało-zieloni już do przerwy rozstrzygnęli losy meczu, prowadząc 6:0! W drugiej połowie nieco zwolnili tempa, przez co Olimp zdobył gola na 6:1, jednak później Ina dorzuciła jeszcze trzy trafienia i ostatecznie wygrała 9:1. Goleniowianie mieli jeszcze szansę zdobycia 10 gola, jednak strzał Boruckiego obronił bramkarz gospodarzy. Hattrickiem w tym spotkaniu podpisał się Banachewicz. Ina dzięki tak wysokiemu zwycięstwu podreperowała sobie mocno bilans bramkowy.