REGA ARENA FUTSAL LIGA IV W REGA ARENIE

2020-11-26 22:02
SuperPortal24
2020-11-26 22:02

Już 27 listopada 2020 r. rusza czwarta edycja halowego turnieju piłkarskiego Rega Arena Futsal Liga IV, którego organizatorem jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach, a jego realizatorem jest właśnie płotowska Rega Arena. W tym roku w turnieju weźmie udział sześć drużyn, które powalczą o trofeum zwycięzcy oraz nagrodę główną.

W turnieju biorą udział:

  1. Rega Arena Team (gospodarze turnieju)
  2. Dzieci Burzy
  3. Team Polonia
  4. Team Lotnik
  5. Sowianka Team
  6. Zieloni Wyszobór

Turniej będzie realizowany poprzez rozgrywanie kolejek na zasadzie gry „każdy z każdym”, kolejki będą rozgrywane z udziałem wskazanych drużyn w każdy piątek w Rega Arenie.

W tym roku,  MGOKiS w Płotach po raz drugi wystawia gospodarza w tym turnieju, tj. Rega Arena Team, z racji funkcjonowania tego amatorskiego zespołu piłkarskiego przy Rega Arenie. Zgodnie
z regulaminem turnieju, niebiesko-zieloni wystąpią pełnym 12-osobowym składem z udziałem trzech stałych zawodników tego zespołu, w tym z kapitanem, czyli Oliwierem Malinowskim oraz z udziałem dziewięciu zawodników, którzy biorą udział w turnieju w barwach Rega Arena Team gościnnie. Zaprezentowany skład drużyny ma za zadanie uświetnić spotkania meczowe podczas Rega Arena Futsal Liga IV i przyczynić się do uplasowania się finalnie na wysokim miejscu w tegorocznej edycji turnieju.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!