Reaktywują nową sekcję w klubie

2024-01-08 6:15
Sylwester Wasiak
2024-01-08 6:15

Klub sportowy Pomorzanin 1964 Nowogard oprócz odbudowy piłki nożnej w tym mieście, ogłosił również reaktywację kolejnej sekcji sportowej…

Foto: internet

Mowa o piłce ręcznej, która przed laty funkcjonowała w Nowogardzie, a zespół Pomorzanina występował na trzecioligowych parkietach pod wodzą nieżyjącego już trenera Jerzego Stolfa. Nowe władze Pomorzanina chcą powrócić do tradycji i reaktywować drużynę szczypiorniaka!

- Przy współpracy z Mateuszem Zarembą i Krzysztofem Świstkiem, którzy „handball” mają we krwi, a także są bardzo dobrze znani w nowogardzkim i ogólnopolskim środowisku szczypiorniaka, podejmiemy się reaktywacji drużyny seniorów w piłce ręcznej. Zamierzamy już we wrześniu zgłosić drużynę do sezonu ligowego 2024/2025. Jest to bardzo ambitny plan, ale przy zaangażowaniu nowogardzkich kibiców, przyjaciół i partnerów biznesowych możemy to zrobić! Jesteśmy już "po słowie" z Handball Nowogard oraz ze Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Nowogard, z którym podejmiemy współpracę. W naszej ofercie do Gminy Nowogard, na organizowanie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu znajdzie się również sekcja piłki ręcznej! - ogłosiły władze klubu z Nowogardu.

Zawodnicy chętni do rozpoczęcia treningów, ale również osoby, które chcą pomóc przy reaktywacji piłki ręcznej w Nowogardzie, mogą kontaktować się z Mateuszem Zarembą pod nr tel. 506 983 868.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!