Razem dla Igora i Oli – festyn, zbiórka pieniędzy, stoisko DKMS

2020-09-25 12:26
Katarzyna Adamiak
2020-09-25 12:26

Już jutro w Gryficach odbędzie się festyn charytatywny na rzecz chorego na białaczkę Igora oraz Oli z zespołem Aperta. Przyłączysz się?

Sobotnia akcja charytatywna rozpocznie się o godz. 12.00 na Placu Zwycięstwa. W razie złej pogody festyn przeniesiony zostanie do Gryf Areny.

W programie wydarzenia organizowanego na rzecz chorego na białaczkę Igora oraz chorującej na zespół Aperta Oli zaplanowano występy, pokazy, licytacje, kiermasz ciast, loteria fantowa i wiele innych niespodzianek.

- Kochani nie bądźmy obojętni…, Sobota jest nasza… sobota należy do nas i do naszych wrażliwych serc. Igor i Ola potrzebują nas wszystkich, wiec otwórzmy im okna na lepsze pewniejsze i bardziej bezpieczne jutrozachęcają do udziału w akcji organizatorzy.

Podczas festynu wystąpią: Perfect Dance School, Przemol Boxing Team, Zespół Muzyczny Melodia, Enduro Gryfice, Stowarzyszenie Z Pomysłem. Imprezę poprowadzi DJ Ostry.

W trakcie wydarzenia będzie też stoisko Fundacji DKMS – to dla tych osób, które zechcą zarejestrować się w bazie i zostać potencjalnym dawcą szpiku.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!