Ratownik meblowych perełek

2023-05-10 9:00
Sylwester Wasiak
2023-05-10 9:00

Interesująco zapowiada się piątkowe spotkanie autorskie w goleniowskiej bibliotece z goleniowianinem Pawłem Machometem, specjalizującym się od lat w renowacji starych mebli. Warto wybrać się na to spotkanie!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie w najbliższy piątek 12 maja o godzinie 18 organizuje spotkanie autorskie z Pawłem Machometem, autorem bloga o odnawianiu mebli „Rzuć Pan Okiem!”. W jego trakcie pochodzący z Goleniowa P. Machomet opowie o swojej pasji do ratowania meblowych perełek sprzed lat i o tym, jakie formy przyjmuje praca związana z dzieleniem się wiedzą na jej temat. Spotkanie będzie okazją do zaczerpnięcia praktycznych porad i wskazówek związanych z rozmaitymi technikami i procesami związanymi z przywracaniem dawnego blasku znalezionym tu i ówdzie wzorniczym skarbom.
Wszyscy miłośnicy starych mebli i majsterkowania będą mogli otrzymać autorskie opracowanie Pawła pt. „Kilka porad dla początkujących” stanowiące kieszonkowy spis rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, gdy zechcemy rozpocząć pierwsze samodzielne renowacje.

Początek spotkania w piątek 12 maja o godzinie 18. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

Prace i działalność P. Machometa można śledzić m.in.TUTAJ (WWW) oraz TUTAJ (FB)

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!