Rakieta wciąż wyłączona z użytku choć wyczyszczona

2023-08-03 15:45
Sylwester Wasiak
2023-08-03 15:45

Władze miejskie zareagowały na wniosek radnego i rakieta na placu zabaw na miejskich plantach, która jest wciąż nieczynna została wyczyszczona. Niebawem pozostałe uszkodzenia zostaną naprawione. Nie ma jednak co liczyć na dodatkowe ławki w tym miejscu.

W lipcu radny Andrzej Różański złożył wniosek z kilkoma uwagami na temat stanu technicznego i wizualnego rakiety usytuowanej na placu zabaw na plantach oraz tamtejszej infrastruktury.
Radny zwrócił się do burmistrza o podjęcie działań zmierzających do usunięcia wszelkich napisów, którymi opatrzona została rakieta oraz wniósł o naprawę zdewastowanej podłogi wewnątrz rakiety. Ponadto zasugerował usunięcie dwóch koszy ustawionych przy jedynej ławce stojącej w okolicach placu zabaw, z uwagi na wydobywający się z nich odór latem oraz o ustawienie dodatkowych dwóch lub trzech ławek w pasie zieleni na wysokości placu zabaw.

Do wniosków radnego odniosła się w ubiegłym tygodniu wiceburmistrz Anita Jurewicz, która poinformowała, że urządzenie zabawowe typu rakieta na goleniowskich Plantach zostało wyczyszczone. Elementy drewniane (schody, podłoga) zostały już zamówione i wymienione zostaną niezwłocznie po ich dostawie. Dwa kosze usytuowane przy ławce na goleniowskich Plantach zostaną przestawione, natomiast jak poinformowała wiceburmistrz z powodu ograniczonych środków finansowych w budżecie Gminy Goleniów, obecnie nie planuje się ustawienia dodatkowych ławek na terenie Plant.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!