PUCHAR POLSKI. Pomorzanin zdemolował rywala!

2020-09-03 15:28
Sylwester Wasiak
2020-09-03 15:28

Debiut w barwach nowogardzkiego klubu zaliczył bramkarz Radosław Janukiewicz, a jego drużyna w 3. rundzie Pucharu Polski rozbiła na wyjeździe Koronę Raduń 10:0. Sprawdźcie jakie wyniki padły w innych meczach z udziałem naszych drużyn.

Pomorzanin na wyjeździe zwyciężył 10:0, a pojedynek ten przebiegł pod znakiem debiutów. W barwach nowogardzkiego klubu wreszcie zaprezentował się nowy nabytek - bramkarz Radosław Janukiewicz, mający za sobą ponad 100 występów w ekstraklasie. Trener Kamil Twarzyński dał również szansę młodemu wychowankowi Oskarowi Gibasowi, jak i również pozyskanemu w ostatnim dniu okienka transferowego z Gryfa Kamień Pom. Norbertowi Kłodzie (wcześniej Gryf Kamień Pomorski) i Jakubowi Werra.
Awans do kolejnej rundy wywalczył Orzeł Łoźnica, który na wyjeździe pokonał Sarmatę Dobra 2:1. Łoźniczanie objęli prowadzenie po golu Kamila Gibały. Później gospodarze wyrównali, jednak w 75 minucie ponownie Orzeł wyszedł na prowadzenie, za sprawą bramki zdobytej przez Soskę i nie oddał go do końca.
Dwie nasze drużyny: Dąb Dębice i Promień Mosty awansowały do 4. rundy bez rozgrywania spotkania. W obu przypadkach rywale oddali mecz walkowerem.
Promocji do dalszych rozgrywek Pucharu Polski nie wywalczył Zalew Stepnica, który uległ u siebie Prawobrzeżu Świnoujście 2:4.

Wyniki 3.rundy z udziałem drużyn z powiatu goleniowskiego:
Korona Raduń - Pomorzanin Nowogard 0:10
Bramki: Kocur - 3, Osakiewicz - 2, Ława - 2, Mykhailov - 2, Szustek.
Dąb Dębice - Kłos Pełczyce 3:0 (walkower)
Promień Mosty - Mewa Resko 3:0 (walkower)
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 2:4
Bramki: Brzozowski, gol samobójczy
Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica 1:2
Bramki: Gibała, Soska.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!