PUCHAR POLSKI. Dwie ekipy awansowały do kolejnej rundy

2023-09-07 9:05
Sylwester Wasiak
2023-09-07 9:05

OKS Center MD Goleniów oraz Orzeł Łoźnica wysokimi zwycięstwami zameldowały się w kolejnej rundzie Pucharu Polski ZZPN. Pozostałe nasze ekipy pożegnały się z tymi rozgrywkami.

Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1:1 (1:3 po rzutach karnych)
Bramka: Dębowczyk.
Mecz został rozegrany we wtorek. W bramce Masovii zadebiutował Konstanty Kaczor, który akurat tego dnia świętował 18 urodziny. Niestety, mimo że spisał się poprawnie, nie popełniając błędów i trzykrotnie w trakcie meczu popisując się efektownymi interwencjami, to jednak jego drużyna odpadła z rozgrywek. Masovia objęła prowadzenie w pierwszej części gry po uderzeniu z rzutu wolnego i rykoszecie od jednego z obrońców stojących w murze, co zmyliło bramkarza gości. W drugiej połowie przyjezdni wyrównali i o awansie decydowały rzuty karne. Jedenastki skuteczniej egzekwowali zawodnicy Dąbrovii i to ta ekipa awansowała do kolejnej rundy.

Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 4:0
Bramki: Nowak, Listkiewicz, Wiśniewski, M. Borek.
Ekipa z Łoźnicy pewnie pokonała ligowego rywala, wygrywając 4:0 i meldując się w czwartej rundzie. Co ciekawe obie drużyny ponownie spotkają się w nadchodzącą sobotę, znów w Łoźnicy, ale tym razem w meczu klasy okręgowej. Orzeł w kolejnej odsłonie Pucharu Polski ZZPN zagra z Polonią Płoty.

OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 5:2
Bramki: Makarewicz - 2 , Symonowicz, Moroz, Szczygieł.
OKS mecz przeciwko Jantarowi rozegrał na murawie głównej stadionu miejskiego w Goleniowie. Popularne „Szerszenie” ograły rywali wysoko, bo aż 5:2 i w kolejnej rundzie zmierzą się z Sarmatą Dobra.

Dąb Dębice - Polonia Płoty 0:2
Zespół z Dębic przegrał z wyżej notowanym rywalem 0:2 i zakończył pucharową przygodę.

Pomorzanin 1964 Nowogard - Rega Trzebiatów 2:5
Bramki: Gibas, Woźniak.
Odradzający się Pomorzanin Nowogard zmierzył się z wyżej notowaną ekipą Regi Trzebiatów. Nowogardzianie mimo ambitnej postawy ulegli faworytom tej potyczki 2:5 i mogą skupić się w tym sezonie już na rozgrywkach ligowych.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!