Przetarg rozstrzygnięty. Niebawem ruszą roboty

2020-07-17 18:05
Katarzyna Adamiak
2020-07-17 18:05

Firma MABUD wygrała przetarg i przebuduje ulicę Sowią oraz częściowo ulicę Pliszki w Rzęskowie.

Gmina Gryfice zakończyła procedurę przetargową dotyczącą przebudowy ulicy Sowiej i częściowo ulicy Pliszki w Rzęskowie.

Do postępowania przetargowego przystąpiło siedem firm. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma MABUD Bogdan Dembowski z Gryfic. Wykonawca zrealizuje inwestycję za kwotę 1 mln 658 tys.187,17 złotych.

Roboty przeprowadzone zostaną na odcinku 455 metrów. W ramach inwestycji m.in. powstanie jezdnia, wybudowany zostanie chodnik i ścieżka rowerowa. Projekt zakłada również wykonanie odwodnienia, oznakowania pionowego i poziomego, miejsca przystankowego oraz zagospodarowanie terenu zielonego.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Zgodnie z umową prace powinny się zakończyć do 31 października br.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ryszard

odpowiedz
21.07.2020 07:33

A kiedy ruszą prace przy budowie ulic na osiedlu "Bursztynowym" (ulica Bursztynowa, Szmaragdowa, Szafirowa i inne)? Przewidziana od wielu lat inwestycja ciągle jest odraczana w bliżej nieznaną przyszłość. Wg zapewnień Burmistrza, wiosną ub. roku miała być "wbita" pierwsza łopata. Potem się okazało, że pieniądze przeznaczone na inwestycję, poszły na wykup gruntów pod gryficką obwodnicę.Ale pieniądze na drogę w Rzęskowie jakoś się znalazły....

z Gryfic

odpowiedz
18.07.2020 12:57

A kiedy przetarg , po którym rusza roboty przy : wyrównaniu /żwirek ?/ , szlifowaniu bruku lub położeniu nakładki asfaltowej na bruk / KOCI ŁBY ! / na ulicach WP i Niepodległości w Gryficach ???? A jak nie to co z ograniczeniem ruchu i prędkości ?