Prowadził auto mimo dwóch zakazów

2023-03-13 15:45
Sylwester Wasiak
2023-03-13 15:45

Jeden z mieszkańców powiatu goleniowskiego za nic miał nałożone na niego dwa zakazy prowadzenia pojazdów przez sąd i postanowił mimo to prowadzić samochód osobowy.

Nie zatrzymał się do kontroli
W piątek 10 marca po godzinie 18 policjanci z goleniowskiej drogówki podjęli czynności w stosunku do 71-letniego mieszkańca Szczecina, który kierując Volkswagenem, pomimo wydania przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych polecenia zatrzymania pojazdu, nie uczynił tego i kontynuował jazdę w miejscowości Przybiernów. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Na podwójnym zakazie
W piątek 10 marca policjanci z goleniowskiej „drogówki” około godziny 22.37 zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Redło samochód osoby marki Peugeot. Jak się po chwili okazało kierujący pojazdem, 24-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, prowadził samochód pomimo dwóch zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydanych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi teraz policja z komisariatu w Nowogardzie.

Rowerem na rauszu
W sobotę 11 marca kilka minut po godzinie siódmej rano policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Goleniowa podczas kontroli ujawnili, że 73-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,60 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!