"Czarny spacer" ulicami Gryfic. "To już nie jest bitwa to jest wojna" [FILM]

2020-10-24 22:02
Tomasz Krupecki
2020-10-24 22:02

Tłum ludzi przemaszerował głównymi ulicami Gryfic. Wszystko w ramach protestu po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Wśród manifestujących byli ludzie w różnym wieku, jednak wszyscy jednym głosem mówili, że walczą o prawa kobiet. Więcej w naszej relacji filmowej. Uwaga! Materiał zawiera wulgaryzmy i może urazić osoby dorosłe. Oglądasz na własną odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane manifestowaniem swojego niezadowolenia po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji spotkały się o godzinie 19 na Placu Zwycięstwa. Po wygłoszeniu kilku postulatów całkowicie spontanicznie, zgromadzeni ruszyli ulicą Wojska Polskiego pod biuro Prawa i Sprawiedliwości. Tam zapalono znicze. Następnie tłum ruszył w dalszy spacer. Ulicą Piłsudskiego, przez Nowy Świat, Górską i dalej Niepodległości aż do Placu Zwycięstwa. Na koniec brawa i zgromadzeni rozeszli się do swoich domów.

Na miejscu byli policjanci, którzy nie wykonywali żadnych czynności wobec manifestujących.

Komentarze (13)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

J23

odpowiedz
25.10.2020 10:07

Proponuje , żeby każdy polityk i ksiądz i ta pani z trybunału zaadoptuje dziecko z wadami genetycznym , to może nas przekona , że ustawa jest dobra ....

Kobiera

odpowiedz
25.10.2020 05:55

Ludzie wy macie zamiast mózgu chyba wodę co na wspólnego takie zgromadne i wulgarne nanifestowanie ? Niech każdy wyrazi swoje zdanie ale zachowują się co manifestujacy gorzej niż stada baranów.

Leszek

odpowiedz
25.10.2020 07:12

Wulgaryzmy rażą, deprecjonują protest i protestujących - idea jest słuszna. Lecz trzeba pamiętać na czyjej smyczy idzie PiS. To sukienkowi inspirują genialne pomysły działaczy i szykują ludziom piekło. Powinni ustanowić medal "HAZANA" - i dekorować nim autorów takich pomysłów. "Hazan" profesor sadysta uwielbiający cierpienie matek i ojców.

himera

odpowiedz
25.10.2020 11:34

Inteligencja na naszych ulicach pokazała na co ich stać i sie dziwią dlaczego wygrywa PiS

Ja

25.10.2020 11:34

Tej ustawy PIS nie wymyślił, ludzie próbujący manifestować są zwykle niedoinformowani widać. Co się dziwić zresztą, dali popis chamstwem, brak słów. Oby konsekwencji z tego nie było.

Pani

odpowiedz
25.10.2020 09:38

Po pierwsze w czasie epidemii zgromadzenia są do pięciu osób, mandat dla każdej kur.y . Komentarz będzie adekwatny co te popie.doleńce tam mieli napisane na papierze i się wydzierali. Szkoda że was poj.busy starzy nie wysk..bali,jesteście ścierwem i zakałą społeczeństwa Polskiego. Zaj..ane szmaciarstwo, pier.olone kur..two.Mam nadzieję że nie będziecie się rozmnażać,wasze potomstwo będzie zakałą światowego społeczeństwa,nie potrzeba więcej na świecie takich popierd...ców,świat bez was będzie piękniejszy.A ci panowie co tam byli to banda zajebanych ci.t,idźcie sie po kanałach popychać,zapomniałam wy też możecie rodzić hahahahahaha

Irena

25.10.2020 09:38

Do Jolka .Ty po....na ku...wo, dajesz dupy każdemu menelowi który ci kiepa odpali ,myślałaś że będziesz skrobać się na koszt Polaków.

Jolka

25.10.2020 09:38

Ty jesteś scierwem i zakala społeczeństwa polskiego.Jaki z ciebie obywatel skoro nie umiesz posługiwać się językiem polskim.zwykla z ciebie prostaczka i szmaciura którą pewnie nie raz dała najpierw d... A potem dała sie wyskrobac.

lisek

odpowiedz
25.10.2020 18:02

Zgraja zdemoralizowanych ludzi to gryficka antifa połowa z nich nawet nie wie przeciwko czemu strajkuje,żenada.no cóż na razie inne rozrywki są zabronione dobre i to.

ale syf

odpowiedz
25.10.2020 07:58

Wasze chamskie hasło powtórzę - J,,,,Ć Was- wulgarne małolaty i przydupasy . Robicie syf w mięście i Polsce . Jaki kraj chcecie budować ? Oparty na haźsle - j...ć . Stać Was na coś więcej niż walka z PiS ? Wolicie komunę ?

Biało-Czerwony

odpowiedz
25.10.2020 11:49

Obejrzałem, a teraz chciałbym wiedzieć jakie jest stanowisko rzecznika policji odnoście tych wydarzeń.

Paweł

odpowiedz
26.10.2020 10:03

Tak patrze na e przekleństwa i zachowanie i zastanawiam się czy te biedne kobiety wiedzą o tym , ze organizator tego protestu i ci co je tak podpuszczają robią z nich patologie........ a one tego nie widzą tylko brną w to dziadostwo

Aiko

odpowiedz
25.10.2020 20:17

Orzeczenie TK nie jest aktem stanowiącym prawo. Tym jest ustawa. Radzę zatem się dokształcić i zajrzeć do konstytucji, której niektórzy tak gorliwie bronią. Swoją droga temat "5ki dla zwierząt" i rolniczych protestów nagle ucichł. Przypadek? Barany choć głośno beczą to albo są strzyżone albo kończą w rzeźni.