Próba generalna już za Iną

2021-02-18 6:30
Sylwester Wasiak
2021-02-18 6:30

Wczoraj wieczorem goleniowska Ina rozegrała towarzyskie spotkanie z trzecioligowym Chemikiem Police. Jak wypadła próba generalna przed zbliżającą się rundą wiosenną?

Ina Goleniów - Chemik Police 2:6 (1:2)
Bramki: Winogrodzki (na 1:1), Mojsiewicz (na 2:5)
Goleniowianie przegrali z wyżej notowanym rywalem 2:6. Początek spotkania należał do Iny, która jednak nie wykorzystała dwóch dogodnych okazji do objęcia prowadzenia. To zemściło się w 10 minucie, kiedy to goście po błędach defensywny otworzyli wynik spotkania. Do remisu doprowadził Winogrodzki, jednak jeszcze przed przerwą trzecioligowcy objęli ponownie prowadzenie. W drugiej odsłonie spotkania Chemik strzelił jeszcze cztery gole, a Ina odpowiedziała jednym trafieniem Mojsiewicza przy stanie 1:5. Ostatecznie ekipa z Polic pokonała Inę 6:2.
- Był to dobry sparing. Zależało nam, aby w tym momencie, a więc półtora tygodnia przed ligą zagrać z silniejszym przeciwnikiem. Pierwsza połowa była przyzwoita w naszym wykonaniu. W drugiej dokonałem zmian w składzie, chciałem, aby wszyscy zawodnicy pograli w tym meczu, zmienialiśmy ustawienie, więc nie przykładam dużej uwagi do wyniku w tej części spotkania. Uważam, że gdybyśmy nie grzeszyli w tym meczu skutecznością, mogliśmy strzelić więcej goli. Niestety popełniliśmy proste błędy, w wyniku których straciliśmy gole. Jest nad czym jeszcze pracować - podsumował spotkanie Piotr Rast, szkoleniowiec Iny Goleniów.
W ostatnim spotkaniu kontrolnym przed startem rundy wiosennej Ina zmierzy się w sobotę z występującym w klasie okręgowej Dębem Dębice.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!