Pozostały już tylko sobota i niedziela!

2021-09-10 22:20
Sylwester Wasiak
2021-09-10 22:20

Trwają zapisy do udziału w bezpłatnych spotkaniach artystyczno-integracyjnych realizowanych przez Stowarzyszenie Parafialne Adalbertus z Nastazina.

Jak nas poinformowała Małgorzata Storma-Piotrowska, celem projektu jest wzrost integracji społecznej mieszkańców z gminy Maszewo poprzez udział w spotkaniach artystyczno – integracyjnych, które będą trwały do 30 listopada 2021 r. Zajęcia będą się odbywały w formie warsztatowej (np.szycie, plecenie wieńca, scrapbooking, wyrabianie i wypiek chleba, śpiew, warsztaty teatralne), wspierającej wychowanie dziecka z ukierunkowaniem na rozwój artystyczny. Ważna jest wielopokoleniowa grupa, by móc wszystkiego doświadczyć. Udział seniorów w zajęciach rękodzielniczych i artystycznych umożliwi przekazanie wiedzy o tradycji rękodzieła ludowego, zaznajomienie z autentycznymi wartościami kultury ludowej.
Zapisy na warsztaty trwają tylko do niedzieli 12 września, chętni mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem: 606 815 759.
Projekt dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!