Pożar budynku jednorodzinnego. Kłęby dymu na poddaszu [Film+zdjęcia]

2020-05-12 10:37
Katarzyna Adamiak
2020-05-12 10:37

Siedem zastępów straży pożarnej gasi pożar jednorodzinnego budynku mieszkalnego, do którego doszło w Lisowie.

Rano w Lisowie (gm. Płoty) w jednym z budynków mieszkalnych wybuchł pożar. Gdy pojawił się ogień, w domu przebywała 4-osobowa rodzina. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.

- Pożar wybuchł w budynku jednorodzinnym. W tej chwili cały czas trwają prace gaśnicze. Aby dotrzeć do źródła ognia, który wybuchł najprawdopodobniej na poddaszu, strażacy muszą rozebrać elementy dachu – informuje naszą redakcję Artur Rogiński, oficer prasowy Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach.

Pożar gasi siedem zastępów straży pożarnej. Na miejscu są strażacy z Gryfic, Płotów i Nowogardu. Na miejscu pożaru jest też policja oraz zakład energetyczny. Na miejsce pożaru udali się burmistrz Radosław Mackiewicz zastępca burmistrza Edyta Podgórska oraz pracownik Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Na szczęście, oprócz strat materialnych, nikt nie został poszkodowany.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Karolina

odpowiedz
12.05.2020 10:57

Burmistrz miasta i tak nic nie zrobi. Ma wylane, myśli tylko o swoim .... aby dobrze siedzieć. Przyjęł tam specjalnie na popis. Lepszego burmistrza się wybrać nie dało? W sumie ploty to i tak dno ! Bez pozdrowień, banda kłamców I oszustów!

igraszki z diabłem

odpowiedz
12.05.2020 17:04

Oby burmistrz nie pomagał bo wystawi rachunek .