Postrzelenie w Nowogardzie – nowe ustalenia

2020-04-14 14:37
Sylwester Wasiak
2020-04-14 14:37

Prawdopodobnie zarzut usiłowania zabójstwa zostanie postawiony jednemu z uczestników zdarzenia, do jakiego doszło w niedzielny wieczór w Nowogardzie.

- Niestety w wielkanocny wieczór na terenie Gminy Nowogard doszło do usiłowania zabójstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Goleniowie – informuje nas . asp. Anna Dygas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.
Przypomnijmy, że wczoraj prokurator Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie informowała nas, że:
- W godzinach późnowieczornych doszło do zdarzenia, w wyniku którego dwie osoby doznały obrażeń ciała, a jedna została zatrzymana. Na ten moment nic więcej nie mogę na ten temat powiedzieć.
Niestety dziś w dalszym ciągu nie udało nam się nic więcej oficjalnie ustalić.
- W tej chwili prokuratura czeka na zgodę lekarza na wykonanie czynności procesowych. Dopiero po ich przeprowadzeniu zostaną udzielone informacje – informuje prokurator Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.
Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że do awantury doszło pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich oddał strzał z broni śrutowej w stronę swojego adwersarza. Na tym jednak awantura się nie skończyła, gdyż strzelec miał zostać wkrótce pobity przez innego lub innych mężczyzn, którzy uczestniczyli w tym spotkaniu.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!