Porażka i czerwona kartka

2021-05-09 15:00

Orzeł Łoźnica przegrał kolejny mecz w okręgówce. Zupełnie w innych nastrojach po tej kolejce są piłkarze Pomorzanina Nowogard.

Orzeł Łoźnica walczący w grupie spadkowej klasy okręgowej doznał kolejnej porażki u siebie. Ekipa z Łoźnicy uległa Mierzyniance Mierzyn 1:2. Goście do przerwy prowadzili 1:0, a w 67 minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0. Orła stać było tylko na honorowe trafienie autorstwa Wojciecha Borka w 74 minucie. Łoźniczanie kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce w 77 minucie dla Żabkiewicza. Druga z naszych ekip walcząca w grupie spadkowej - Dąb Dębice - w tej kolejce pauzowała.
Zupełnie w innych nastrojach po tej kolejce są walczący w grupie mistrzowskiej zawodnicy Pomorzanina Nowogard, którzy w spotkaniu na szczycie odnieśli ważne zwycięstwo nad Jeziorakiem Szczecin. O meczu tym pisaliśmy TUTAJ.