Ponad setka interwencji

2020-04-27 17:57
Sylwester Wasiak
2020-04-27 17:57

Goleniowska policja podsumowała miniony weekend w powiecie goleniowskim.

Ogólnie odnotowano 137 interwencji. Wydarzyły się dwa wypadki drogowe. Pierwszy z nich miał miejsce w sobotę 25 kwietnia. W Kliniskach na ul. Piastowskiej kierujący motocyklem BMW 61-letni mieszkaniec powiatu chociwelskiego podczas zawracania został uderzony przez Hyundaia. W wyniku zdarzenia motocyklista został przewieziony do szpitala. Drugi wypadek miał miejsce wczoraj. W Nowogardzie na ul. Armii Krajowej kierujący Oplem Frontera, 67-letni mieszkaniec pow. goleniowskiego wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącym motorowerem 52-letnim mężczyzną. W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem został przewieziony do szpitala. Późniejsze badanie wykazało u niego 1,57 promila w wydychanym powietrzu. Kierowca Opla był trzeźwy.
Ogółem na terenie powiatu zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. Poza tym miały miejsce dwie kolizje drogowe oraz sześć wykroczeń.
- Policjanci podczas służb weekendowych cztery osoby ukarali mandatem oraz skierowano siedem wniosków do sądu w związku z art. 54 kw. Jedna osoba w tej sprawie została pouczona – informuje mł. asp. Anna Dygas, rzecznik prasowy goleniowskiej policji.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!