Pomoc dla Matiego. Charytatywny piknik w Goleniowie

2022-09-15 9:53
Paweł Palica
2022-09-15 9:53

18 września na stadionie miejskim w Goleniowie odbędzie się charytatywny piknik rodzinny pod hasłem "Pomoc dla Matiego".

ZDJĘCIE 1 z 2

Mieszkający w Goleniowie Mateusz Kulinicz ma 5 lat. Padaczka niemowlęca, którą przeszedł, spowodowała u niego uszkodzenie mózgu na tyle dotkliwe, że nie mówi, nawiązuje niewielki kontakt wzrokowy, nie jest samodzielny, nie je sam, nie ubiera się. Pomóc może mu terapia komórkami macierzystymi, którą przeprowadzić można w dalekiej Tajlandii, opłacenie wszystkich kosztów z nią związanych przekracza jednak możliwości finansowe rodziców. 

Jednym z pomysłów na zbiórkę pieniędzy jest zorganizowanie charytatywnego pikniku na rzecz chorego chłopca. Odbędzie się on już w najbliższą niedzielę na stadionie, a w jego programie są między innymi loteria dla dzieci, warsztaty kreatywne, miasteczko baniek mydlanych, grillowanie, dmuchana zjeżdżalnia i plac zabaw, występy młodych artystów z Nowogardu i Goleniowa, koncerty kapeli Kryzys oraz Marcina Simińskiego, pokaz zumby i wiele innych atrakcji. Impreza odbędzie się w godzinach 12:00 - 18:00.

Zbiórkę pieniędzy można wesprzeć, za pośrednictwem fundacji Siepomaga, już teraz. Szczegóły TUTAJ.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!