Policja i Sanepid kontrolowały obiekty gastronomiczne, sportowe i hotele

2021-02-15 18:26
Sylwester Wasiak
2021-02-15 18:26

Kontrolerzy sprawdzali przede wszystkim czy restauracje, bary stosują się do obowiązujących obostrzeń, które ograniczają ich funkcjonowanie. Pod lupą pracowników sanepidu były również kluby fitness i hotele.

Fot. wizualizacja, autor rondel.pl

- Przyszli i sprawdzali, czy jest płyn do dezynfekcji, czy goście mogą zjeść przy stoliku, czy prowadzona jest sprzedaż na wynos, czy można skorzystać z toalety - mówi w rozmowie z reporterem SUPERPORTALU24 nasz informator, który prowadzi biznes gastronomiczny.
Oprócz gastronomii kontrolowane były także działalność hoteli, obiektów sportowych, przede wszystkim siłowni i klubów fitness. Takie kontrole odbywały i nadal odbywają się w całej Polsce.
- Od dnia 1 stycznia 2021 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wspólnie z pracownikami Sanepidu przeprowadzali kontrole w/w obiektów pod kątem przestrzegania obowiązujących przepisów dotyczących epidemii koronawirusa. Podczas przedmiotowych kontroli nie ujawniono nieprawidłowości ani przypadków łamania przepisów - poinformowała mł.asp. Anna Dygas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!