Pokonała ośmiu rywali

2021-05-28 16:19
Sylwester Wasiak
2021-05-28 16:19

Izabela Frynas została nową prezes zarządu Goleniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Foto: Gmina Goleniów

Jak informują władze gminy Goleniów, bogata wiedza i duże doświadczenie z zakresu zarządzania i działalności Towarzystw Budownictwa Społecznego oraz gospodarowania komunalnym zasobem mieszkaniowym sprawiły, że Izabela Frynas pokonała ośmiu kandydatów i objęła funkcję prezesa zarządu Goleniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
„Jest kilka obszarów, nad którymi chciałabym popracować. Pierwszym z nich, jak mówi, jest uzgodnienie zasad dobrej współpracy z Gminą Goleniów w zakresie zarządzania nieruchomościami lokalowymi, budynkowymi gminy, których zarząd powierzono spółce GTBS. „Kładę duży nacisk na komunikację we współpracy z Gminą. (…)Ważny jest także dobry kontakt z innymi instytucjami, m.in. Ośrodkiem Pomocy Społecznej. To istotne zwłaszcza, jeśli chodzi o najemców komunalnych. Wiele osób potrzebuje wsparcia i pomocy, w kwestiach informacyjnych, czy dotyczących spłaty zadłużenia.(…) Bardzo istotnym elementem są inwestycje mieszkaniowe. Planowana obecnie inwestycja w Helenowie zapewni nam 180 nowych mieszkań. Będziemy realizować tę inwestycję w dwóch etapach, przy wykorzystaniu dofinansowania w ramach Funduszu Dopłat we współpracy z Gminą Goleniów. Moim zamiarem jest poszukiwanie również dodatkowych źródeł finansowania, które umożliwią sprawną realizację kolejnych inwestycji.Następna kwestia, to usystematyzowanie zasad związanych z polityką czynszową spółki.
Miasto Goleniów ma ogromny potencjał. Jest mnóstwo możliwości, z których będziemy chcieli skorzystać. Mam nadzieję na dobrą i owocną współpracę z Gminą, dzięki której uda nam się ten potencjał w pełni wykorzystać." - ” powiedziała Izabela Frynas, nowa prezes GTBS.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!