Pobiegli wirtualnie

2020-11-16 15:27
Katarzyna Adamiak
2020-11-16 15:27

Wirtualna impreza sportowa "Bieg dla zdrowia" z okazji Dnia Niepodległości przeszła do historii.

ZDJĘCIE 1 z 5
Ze zgłoszonych ponad 60 zawodników Wirtualny Bieg Jubileuszowy na dystansie 5 km pokonało 37 biegaczy. W biegu oprócz mieszkańców powiatu gryfickiego brali również udział biegacze i biegaczki z Warszawy, Zielonej Góry, Bełchatowa. Wielu z uczestników walczyło o świetne wyniki, wszyscy starali się o poprawę życiówki i dobrze się przy tym bawili. W biegu brały udział dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni, wytrawni biegacze i osoby dla których nasza impreza była okazją do rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem. Jedni biegali po bieżni, inni po lasach czy tez w mieście. Niektórzy zamiast 5km, przebiegli kilka kilometrów więcej. Słowem każdy zrobił to co mógł by się zmęczyć, spocić, pokonać dystans i na sportowo świętować Dzień Niepodległości.
 
Przedstawiamy najlepsze trójki w kat. kobiet oraz mężczyzn, które otrzymają upominki ufundowane przez
Starostwo Powiatowe w Gryficach.
 
Po odbiór upominków zapraszamy do hali Gryf Arena biuro nr 2. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy imienny dyplom na adres e-mail. Jest również możliwość otrzymania dyplomu na miejscu w hali Gryf Arena.
 
Kobiety
1. Magda Świtoń
2. Edyta Górecka Pawlak
3. Lucyna Migalska Stankiewicz
Mężczyźni
1. Piotr Kuchta
2. Kamil Nadrowski
3. Łukasz Uldynowicz
 
Gratulacje dla wszystkich!
 
źródło: gryfice.pl

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Polak

odpowiedz
16.11.2020 16:33

Gratulacje dla wszystkich uczestników

Ja

16.11.2020 16:33

Panie Polak, nie Pan pierwszy zauważył poziom wykształcenia Pani „redaktor”, ale proszę jej wybaczyć, to jest nasza gimbaza. To nie jej wina, to problem zniszczenia starego, dobrego systemu edukacji. Najgorsze jest to, że ci ludzie dzisiaj dostają prawo jazdy i inne uprawnienia, aż strach na ulice wychodzić.

17.11.2020 10:18

Wczoraj w Gminie Rewal był poszukiwany główny księgowy ( zrobił wałek i uciekł), wieczorem w akwenach wód portowych w Mrzeżynie odnaleziono ciało mężczyzny należące do głównego księgowego, na widok dryfującego ciała zasłabła kobieta następnie upadła na ziemię na widok właściciela ciała stojącego na kei akwenu wód portowych🤣🤣🤣🤣🤣🤣💪 Wezwana na miejsce karetka, wjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie zderzyła się z prawidłowo jadącym karawanem wiozącym ciało mężczyzny. W wyniku tego doszło do zderzenia z samochodem głównego księgowego z Rewala, właściciela owego ciała🤣🤣🤣🤣 Wszyscy(ale nie wszystkich),którzy mają informację na temat zajścia, prosimy o kontakt🤣🤣🤣🤣A jednak gratulacje dla WSZYSTKICH ! 👍Cdn. Z Pani baboli powstaje opowiadanie, proponuje złożyć aplikacje do TVPInfo👍👍👍