Pluszowe Lewiatanki. Nowa akcja w Gryficach

2021-03-16 13:13
Redakcja
2021-03-16 13:13

Sklep Lewiatan w Gryficach, podobnie jak wszystkie punkty tej sieci ruszył z nową akcją promocyjną. To „Lewiatanki” – kolekcja pluszaków dla najmłodszych, na które już można zbierać naklejki.

 

 

Lewiatanki to kolekcja sześciu pluszowych bohaterów, którzy mają różne zawody i pasje. Lew Olek, papuga Pola, niedźwiedź Maniek, żółwica Nelka, lis Rudi oraz żyrafa Beti – ich historie oraz niezwykła opowieść o Lewiatankowie, skąd pochodzą, zostały opisane w książce „Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa”.

Jak zdobyć Lewiatanka? To bardzo proste. Za każde 30 zł wydane na zakupy w Lewiatanie można otrzymać jeden znaczek do wklejenia na specjalnej karcie. Robiąc zakupy warto też szukać produktów z oferty specjalnej, za które można otrzymać dodatkowe znaczki. Z akcji wyłączone są napoje alkoholowe (w tym piwa), wyroby tytoniowe i papierosy elektroniczne, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia niemowląt.

Po zebraniu 10 znaczków można kupić ulubionego Lewiatanka za jedyne 14,99 zł (cena regularna 39,99 zł). Akcja „Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa” wspierana jest również aplikacją mobilną, w której dostępne będą m.in. kolorowanki 3D, animowane postacie bohaterów oraz porady dnia od Lewiatanków. Za 9,99 zł można też kupić specjalną książkę z quizami, doświadczeniami i grą planszową toczącą się w świecie bohaterów.

W Gryficach sklep sieci Lewiatan mieści się przy ulicy Nowy Świat 13. To tutaj od 16 do 6 czerwca lub do wyczerpania się zapasów można wziąć udział w akcji „Lewiatanki”.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

UOKIK

odpowiedz
17.03.2021 17:19

Może portal w końcu zacznie oznaczać materiały reklamowe? Ludzie myślą, że jest to ważna informacja którą udostępniacie w czynie społecznym

REDAKCJA

17.03.2021 17:19

Ale my to napisaliśmy za darmo.