Pirat drogowy zatrzymany w Marszewie

2020-06-25 19:24
Sylwester Wasiak
2020-06-25 19:24

Kierowca Mercedesa w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h.

- Na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy powiatu goleniowskiego zgłosili przekraczanie prędkości w miejscowości Marszewo. W ramach weryfikacji zgłoszenia, policjanci goleniowskiej drogówki wzięli pod lupę kierujących poruszających się w tamtej okolicy – informuje mł. asp.Anna Dygas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.
Wczoraj mundurowi zatrzymali kierującego, który w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje dozwolona prędkość do 40 km/h, jechał 94 km/h. Kierującemu Mercedesem mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Dodatkowo za popełnione wykroczenie 53-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.
- Każdego dnia weryfikujemy zgłoszenia od mieszkańców, które wpływają za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jeśli występowanie zagrożenia zostanie potwierdzone, wówczas funkcjonariusze podejmują działania w celu jego eliminacji. Wiele już udało się zrobić. Jednak mundurowi cały czas odbierają nowe zgłoszenia i działają w celu eliminowania kolejnych zagrożeń – informuje mł.asp. A. Dygas.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!