Piotr Dąbrowski: Priorytetem jest dla nas praca z młodzieżą

2020-09-30 19:05
Adam Litwinowicz
2020-09-30 19:05

W ramach rozgrywek Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie rozegrano turniej, którym udział wzięły dziewczęta oraz chłopcy kategorii Orlik.

ZDJĘCIE 1 z 18

Dwie drużyny Orła Mrzeżyno, dwa zespoły Sparty Gryfice i Intermarche Regi Trzebiatów przystąpiły do rywalizacji w ramach rozgrywek "Pierwsza Piłka" w kategorii Orlik. Młodzi piłkarze w sezonie rozgrywają turnieje, które odbywają się w poszczególnych miejscowościach.

- Priorytetem jest dla nas praca z młodzieżą. Poważnie podchodzimy do organizacji gry w każdej grupie wiekowej, tak aby umożliwić im po latach rywalizację w pierwszym zespole, który występuje w IV lidze – powiedział Piotr Dąbrowski, prezes Imtermarche Regi Trzebiatów, radny Rady Miejskiej w Trzebiatowie. - Musimy w tym miejscu wyraźnie powiedzieć, że wzorowo oceniamy zaangażowanie Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie, Burmistrza Józefa Domańskiego, który jest zagorzałym kibicem. Urząd Miejski wspiera naszą drużynę i wiem, że szczególnie ważna jest młodzież. Dziękujemy również naszym sponsorom w tym tytularnemu Intermarche w Trzebiatowie. Jeżeli jednak mowa o dzisiejszym turnieju, to naturalnie musimy podkreślić rolę rodziców. To nasi kibice, którzy poważnie podchodzą do swojej roli. Zawsze możemy na nich liczyć kiedy trzeba taki turniej przygotować – są przekąski, ciepłe i zimne napoje oraz przepyszne ciasta. Naszym dobrym duchem jest także Marcin Wawiórko – jeden z trenerów, ale również odpowiada on również za przygotowanie, oprawę zawodów i robi wszystko doskonale – zauważa Piotr Dąbrowski.

 

Organizatorzy za przygotowanie turnieju szczególnie dziękują Państwu Kawka, Hołub, Ostrowskim i Odebralskim.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!