2021-04-26 6:00

Zapraszamy do relacji ze spotkań 19.kolejki A klasy.

Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 1:1
Bramki: M. Domaradzki – P. Michalski
W Maszewie wynik meczu otworzyli goście za sprawą niezawodnego Michalskiego. Do przerwy Pomorzanin utrzymał prowadzenie. W drugiej odsłonie Masovia zdołała wyrównać. Autorem gola był Domaradzki i remisem 1:1 zakończyła się ta derbowa potyczka.

Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3:1
Bramki: F. Węcławek – 3
Okazałe zwycięstwo Pioniera Żarnowo, który pokonał wyżej notowanych Błękitnych 3:1. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. W drugiej połowie ekipa z Żarnowa podwyższyła na 2:0 z rzutu karnego, na co Błękitni odpowiedzieli golem kontaktowym. Ostatnie zdanie należało do Pioniera, który strzelił trzeciego gola, ustalając wynik spotkania na 3:1. Hattrickiem w tym meczu popisał się Filip Węcławek.

Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1:2
Bramki: B. Blatkiewicz – F.Borek - 2
Ważne wyjazdowe zwycięstwo OKS, który inkasując trzy punkty w Stepnicy, umocnił się na pozycji lidera. Początek meczu należał jednak do gospodarzy, którzy mieli przewagę, mimo to goście pierwsi strzelili gola. W 23 minucie na listę strzelców wpisał się Filip Borek. Jeszcze przed przerwą Zalew doprowadził do wyrównania po golu Bartka Blatkiewicza. Decydująca o końcowym wyniku spotkania okazała się 52 minuta. Wówczas faulowany w polu karnym gospodarzy był Żelichowski, a sędzia bez wahania podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola dającego trzy punkty zamienił Filip Borek.

Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 2:1
Bramki: Lebioda, Chebotarov.
Ważne zwycięstwo Hanzy. Znicz, mimo że bez zdobyczy punktowej zamyka ligową tabelę, to w konfrontacji z Hanzą powalczył i bardzo chciał wreszcie przerwać fatalną passę. Na szczęście to im się nie udało. Goleniowianie zwyciężyli po golach Michała Lebiody i Artema Chebotarova.

Leśnik Kliniska - Promień Mosty 5:1
Bramki: A. Rybak - 2, D. Pracowity, Ł. Domaradzki, M. Banaś – P. Kijowski
Wysokie zwycięstwo Leśnika. Podopieczni Mariusza Bernacha do przerwy prowadzili już 3:0. W drugiej odsłonie dorzucili kolejne dwa trafienia. Promienia stać było jedynie na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry.