Piłkarskie ostatki

2021-11-26 6:00
Sylwester Wasiak
2021-11-26 6:00

W nadchodzący weekend końca dobiegną ligowe zmagania piłkarskie w rundzie jesiennej z udziałem ekip z powiatu goleniowskiego. Zapraszamy na zapowiedź tych spotkań…

IV LIGA
Na zakończenie rundy jesiennej biało-zieloni wyjadą na mecz do Darłowa. Tamtejsza Darłovia plasuje się obecnie na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Goleniowska Ina jest na 14. pozycji i zgromadziła do tej pory 18 punktów. Przed tygodniem podopieczni Kamila Twarzyńskiego zakończyli serię sześciu spotkań bez porażki, ulegając wiceliderowi z Wolina 1:3. Z kolei Darłovia przegrała na wyjeździe z Hutnikiem Szczecin 0:2. Obie drużyny z pewnością będą chciały zwycięstwem zakończyć rundę jesienną.
- Jedziemy powalczyć o trzy punkty, będzie to pewnie ciężki mecz, dużo walki, nie składamy broni. Walczymy o zwycięstwo, a później czeka nas długa zima i czas na wytężoną pracę – powiedział Kamil Twarzyński, szkoleniowiec Iny Goleniów.

KLASA A
Grupa 1
Rozgrywki w grupie pierwszej zakończyły się przed tygodniem. Do rozegrania jednak pozostało jedno zaległe spotkanie, które zapowiada się szlagierowo. Będą to bowiem derby gminy Przybiernów. Zajmujący czwartą lokatę Pomorzanin Przybiernów podejmie lidera rozgrywek Orła Łoźnica. Niezależnie od rezultatu spotkania obie ekipy nie zmienią już swoich pozycji w tabeli przed przerwą zimową, niemniej będzie to prestiżowy mecz dla obu drużyn.

Grupa 3
W tej grupie drużyny rundę jesienną zakończą dopiero w nadchodzący weekend, kiedy to zostanie rozegrana ostatnia 15. seria spotkań. U siebie zagra jedynie Hanza, która podejmie Znicza Niedźwiedź. Zarówno Leśnik, jak i OKS swoje mecze zagrają na wyjeździe. Pojedynek Promienia z KP Przecław został przełożony na wiosnę.

Terminarz spotkań:
27 listopada (sobota)
IV LIGA
Godz. 12:00: Darłovia Darłowo - Ina Goleniów
KLASA A
Grupa 1
Godz. 12:00: Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łoźnica
Grupa 3
Godz. 12:00: Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska

28 listopada (niedziela)
Godz. 13:00: Wicher Reptowo - OKS Center MD Goleniów
Godz. 14:00: Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!