Piłkarski weekend. Piłkarze okręgówki wracają na boiska.

2024-03-08 6:41
Sylwester Wasiak
2024-03-08 6:41

Przed nami piłkarska wiosna w szerszym wydaniu. MKS Ina Goleniów zainauguruje drugą rundę na własnym boisku. Rozgrywki wznawiają również piłkarze klasy okręgowej, a więc m.in. OKS Center MD Goleniów, Orzeł Łoźnica i Masovia Maszewo.

IV LIGA
W południe na euroboisku w Goleniowie podopieczni Mariusza Bernacha zmierzą się z ekipą Białych Sądów. Będzie to pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli. Na inaugurację rozgrywek przed tygodniem biało-zieloni zremisowali na wyjeździe z Perłą Dygowo 1:1, zaś Biali Sądów pokonali u siebie 3:0 przedostatnią w tabeli Unię Dolice. W tabeli obie drużyny znajdują się na piątym i szóstym miejscu. Wyżej jest ekipa z Sądowa, która ma 35 punktów na koncie i o pięć oczek wyprzedza szóstą Inę. Biało-zieloni zdecydowanie lepiej radzą sobie przed własną publicznością, podobnie jak ich sobotni rywal, co powoduje, że minimalnie większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom.

KLASA OKRĘGOWA
Z zimowego snu budzi się klasa okręgowa. W nadchodzącą sobotę nasi przedstawiciele zainaugurują zmagania w drugiej rundzie. W roli gospodarza zagra jednak tylko Orzeł Łoźnica, który podejmie Piasta Chociwel. Czarna „Ł” jest faworytem tej konfrontacji.
OKS Center MD Goleniów na początek czeka trudna przeprawa z trzecią w tabeli Spartą Gryfice, a Masovia Maszewo na wyjeździe powalczy o ligowe punkty z Orłem Grzędzice.

Zestaw par z udziałem naszych drużyn:

9 marca (sobota)
IV LIGA
Godz. 12:00: Ina Goleniów - Biali Sądów

KLASA OKRĘGOWA
Godz. 12:00: Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów
Godz. 13:00: Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel
Godz. 15:00: Orzeł Grzędzice - Masovia Maszewo

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!