PIŁKARSKI WEEKEND. Derbowy pojedynek w niedzielę

2023-11-10 11:12
Sylwester Wasiak
2023-11-10 11:12

Zespół MKS Ina Goleniów czeka bardzo ciężki wyjazd do Koszalina, z kolei w niedzielę w Goleniowie dojdzie do ciekawie zapowiadającego się meczu derbowego w klasie okręgowej. OKS Center MD Goleniów podejmie Orła Łoźnica.

IV LIGA
Podopieczni Mariusza Bernacha notują rewelacyjną serię sześciu zwycięstw z rzędu i siedmiu spotkań bez porażki. Teraz przed Ina poważny egzamin na podtrzymanie tej rewelacyjnej serii. Biało-zieloni wyjadą do Koszalina, gdzie zmierzą się z tamtejszą Gwardią. Gospodarze sobotniego spotkania to aktualnie trzecia siła ligi z bilansem 12 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki. To również obecnie najskuteczniejszy atak ligi i najlepsza obrona. Koszalinianie strzelili dotychczas rywalom aż 62 gole i stracili zaledwie 4 bramki. Jedyną porażkę, jaką odnotowali w sezonie, to była przegrana u siebie z Wybrzeżem Rewalskim, które aktualnie jest liderem tabeli. Podopiecznym Mariusza Bernacha czeka ultra trudne zadanie, by zapunktować, jednak dopóki piłka w grze…

KLASA OKRĘGOWA
W klasie okręgowej w sobotę Masovia podejmie przed własną publicznością Polonię Płoty. Ekipa z Maszewa chcąc myśleć o utrzymaniu i w miarę spokojnej przerwie zimowej ten mecz musi wygrać.
W niedzielę o godzinie 16:00 uwaga kibiców z naszego powiatu skupi się na euroboisku w Goleniowie, gdzie OKS Center MD Goleniów podejmie niepokonaną dotychczas ekipę Orła Łoźnica. Faworytem są goście, choć jak powszechnie wiadomo, derby lubią rządzić się swoimi prawami.

Mecze z udziałem drużyn z powiatu goleniowskiego w nadchodzący weekend

11 listopada (sobota)
IV LIGA
Godz. 13:00: Gwardia Koszalin - Ina Goleniów
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 13:00: Masovia Maszewo - Polonia Płoty

12 listopada (niedziela)
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 16:00: OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łożnica

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!