Piłkarska wiosna zawita do Goleniowa

2023-03-17 8:10
Sylwester Wasiak
2023-03-17 8:10

W sobotę MKS Ina Goleniów podejmie aktualnie czwartą drużynę ligi – Regę Trzebiatów. Na mecz ten zaprasza obrońca biało-zielonych Michał Łukasiak.

W jesiennym spotkaniu w Trzebiatowie górą byli zawodnicy Iny, którzy wygrali 5:2. W tamtym meczu po dwa trafienia na swoim koncie zapisali Tomaszewicz i Banachewicz, a jedno dorzucił Kushnir. Przed tygodniem Ina zainaugurowała piłkarską wiosnę, pewnie pokonując na wyjeździe Polonię Płoty 5:0. Z kolei Rega Trzebiatów nie rozegrała swojego spotkania z Iskrą Golczewo z uwagi na intensywne opady śniegu, a spotkanie to zostało przełożone na 17 maja.
- W sobotnim meczu z Regą Trzebiatów będziemy chcieli potwierdzić naszą bardzo dobrą dyspozycję. Rega to wymagający przeciwnik, który aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli, przez co w dalszym ciągu liczy się w grze o awans. Mamy jednak nadzieję, że atut własnego boiska i wsparcie kibiców pozwoli nam cieszyć się z kolejnego kompletu punktów – powiedział nam przed spotkaniem Michał Łukasiak, zawodnik MKS Ina Goleniów.
Mecz Ina Goleniów – Rega Trzebiatów zostanie rozegrany na stadionie OSIR w Goleniowie w sobotę 18 marca. Początek spotkania o godzinie 15.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!