Piłkarska środa z udziałem naszych drużyn

2021-05-26 6:09
Sylwester Wasiak
2021-05-26 6:09

Dziś ligowe spotkania rozegrają zespoły IV ligi i A-klasy. O punkty powalczą zatem m.in. MKS Ina Goleniów oraz nasi reprezentanci w grupie drugiej A-klasy. Zapraszamy na zapowiedź tych spotkań!


IV LIGA
Biało-zielonych czeka wyjazdowa potyczka z Lechem Czaplinek. Jesienią w Goleniowie lepsi byli podopieczni Piotra Rasta zwyciężając 4:1, po dwóch golach Jarząbka i trafieniach Sobańskiego i Wnuczyńskiego. W ligowej tabeli Ina jest na piątym miejscu, zaś Lech na 16.pozycji i wciąż broni się przed spadkiem. Na papierze faworytem wydaje się być nasz zespół. W ostatnich tygodniach jednak Ina zanotowała serię czterech porażek, którą przerwała dopiero przed tygodniem. Zdecydowanego zwycięzcę tej konfrontacji trudno wskazać.
KLASA A
Lider tabeli – Masovia zagra na wyjeździe z zespołem Błękitnych Trzygłów, który plasuje się na 10. pozycji w tabeli. Faworytem są podopieczni Marcina Bąka, choć boisko jak zawsze wszystko zweryfikuje. Wicelider – OKS zagra z Pionierem. Zespół Bartosza Paszkowskiego nie powinien mieć problemów z zainkasowaniem kompletu punktów. Zdecydowanie najciekawszym pojedynkiem tej kolejki będzie spotkanie Promienia z Zalewem. Zmierzą się czwarta z piątą drużyną ligi. Faworytem wydaje się być ekipa z Mostów, która notuje ostatnio serię czterech zwycięstw z rzędu i wciąż jest realnym zagrożeniem dla liderującej Masovii, z którą ma do rozegrania mecz w ostatniej kolejce sezonu. Również ciekawie powinno być w Przybiernowie, gdzie miejscowy Pomorzanin zmierzy się z trzecią ekipą ligi – Jastrzębiem Łosośnica. Pozostałe nasze drużyny zagrają spotkania na wyjeździe. Hanza zmierzy się z Sowianką, a rewelacyjnie spisujący się w ostatnim czasie Leśnik zagra w Radowie.

Plan gier na środę 26 maj:
IV LIGA
Godz. 18.00: Lech Czaplinek - Ina Goleniów

KLASA A
Grupa 2
Godz. 18:00: Sowianka Sowno - Hanza Goleniów
Godz. 18:00: Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica
Godz. 18:00: Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo
Godz. 18:00: OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo
Godz. 18:00: Promień Mosty - Zalew Stepnica
Godz. 18:00: Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!