PIŁKA NOŻNA. Zapowiada się ciekawy piłkarski weekend

2024-03-22 11:50
Sylwester Wasiak
2024-03-22 11:50

Kibice piłkarscy nie powinni narzekać na brak emocji w nadchodzący weekend. W IV lidze MKS Ina Goleniów podejmie zajmujący czwarty miejsce w tabeli zespół Kluczevii. Na mecz ten zaprasza Piotr Winogrodzki, prezes MKS Ina Goleniow.

IV LIGA
- Jadąc przed tygodniem do Bobolic wiedzieliśmy, co nas czeka, drużyna gospodarzy nie najlepiej rozpoczęła rundę rewanżową. Jak ciężko się gra w Bobolicach przekonały się już nieraz drużyny z czołówki, które przegrywały tam spotkania. Boisko nie sprzyjało budowaniu akcji i trzeba było się nastawić na mocną walkę fizyczną, niestety gospodarze poradzili sobie w tej roli lepiej od nas i zgarnęli 3 pkt. Na szczęście już w tę sobotę możemy zdobyć kolejne punkty, z drużyną Kluczevii mamy rachunki do wyrównania za poprzednią rundę, także serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie, które rozpocznie się o godz. 14.00 – mówi Piotr Winogrodzki, prezes MKS Ina Goleniów.
Goście aktualnie zajmują czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów, zaś Ina plasuje się na siódmej pozycji i ma na koncie 31 punktów. Jesienią lepsza okazała się Kluczevia, zwyciężając 4:1.

KLASA OKRĘGOWA
W nadchodzący weekend OKS i Masovia rozegrają swoje spotkania na wyjeździe. O ile OKS powinien poradzić sobie w Golczewie z outsiderem rozgrywek, o tyle Masovię czeka trudna przeprawa w Trzebiatowie z tamtejszą Regą, która dotychczas tylko raz przegrała na własnym obiekcie.
Najciekawszą konfrontacją weekendu będzie mecz pomiędzy Orłem Łoźnica i Gryfem Kamień Pomorski. Obie ekipy to ścisła czołówka ligi, Orzeł jest niepokonany na swoim boisku, zaś Gryf nie przegrał jeszcze na wyjeździe. Jesienią w Kamieniu Pomorskim był bezbramkowy remis, a jak będzie w rewanżu?

Zestaw par z udziałem naszych ekip w nadchodzący weekend.

23 marca (sobota)
IV LIGA
Godz. 14.00: Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard

KLASA OKRĘGOWA
Godz. 13:00: Orzeł Łoźnica - Gryf Kamień Pomorski
Godz. 14:00: Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów
Godz. 15:00: Rega Trzebiatów - Masovia Maszewo

KLASA A
Grupa 1
Godz. 15:30: Pionier Żarnowo - Promień Mosty
Godz. 16:00: Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica
Godz. 19:00: Hanza Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów

24 marca (niedziela)
KLASA A
Grupa 1
Godz. 15:30: Pomorzanin Przybiernów - Dąb Dębice
Godz. 16:00: Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!