Pierwsze zwycięstwo w sezonie!

2021-09-12 12:30
Sylwester Wasiak

MKS Masovia Maszewo odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie,a Pomorzanin zremisował na wyjeździe i tym samym nie wykorzystał okazji awansu na pozycję lidera tabeli. Zapraszamy na relację z 5.kolejki klasy okręgowej!

Masovia Maszewo - Mewa Resko 3:2 (1:1)
Bramki: Pluta - 2, Kubiak.
Masovia odniosła pierwsze zwycięstwo po powrocie do klasy okręgowej! W piątej kolejce sezonu podopieczni Marcina Bąka pokonali po dramatycznym spotkaniu Mewę Resko 3:2. Mecz rozpoczął się źle dla miejscowych, gdyż w 12 minucie Mewa objęła prowadzenie. Na szczęście gospodarze dwie minuty przed przerwą doprowadzili do remisu za sprawą gola Tomasza Pluty, a tuż po przerwie ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców i Masovia wyszła na prowadzenie. W 65 minucie goście ponownie doprowadzili do remisu. Ostatnie zdanie należało tego dnia do gospodarzy, a gola na wagę pierwszych trzech punktów w lidze strzelił Patryk Kubiak w 84 minucie spotkania.
- Mam nadzieję, że dzisiejszym meczem udowodniliśmy, że nie jesteśmy tylko chłopcami do bicia. Cała drużyna pokazała, że ma umiejętności i serce do gry. Walczyliśmy przez pełne 90 minut o każdą piłkę i każdy metr boiska. Spełniliśmy wszystkie przedmeczowe założenia i zaowocowało to trzema punktami, z czego wszyscy się bardzo cieszymy – podsumował spotkanie Marcin Bąk, szkoleniowiec Masovii.

Ikar Krosino – Pomorzanin Nowogard 1:1 (0:1)
Bramka: Kowalczyk.
Pomorzanin Nowogard zremisował na wyjeździe z Ikarem Krosino 1:1 i nie wykorzystał szansy awansu na pozycję lidera tabeli. Podopieczni Kamila Twarzyńskiego do przerwy prowadzili 1:0 po golu Kowalczyka, w drugiej odsłonie spotkania gospodarze zdołali doprowadzić do remisu i obie drużyny podzieliły się punktami w tym spotkaniu.