Pierwsza porażka w sezonie Masovii, OKS odrabia straty!

2021-05-27 6:40
Sylwester Wasiak

Zespół Masovii Maszewo odniósł w 20.meczu w sezonie pierwszą porażkę. Wpadkę lidera wykorzystały ekipy OKS Goleniów, Jastrzębia Łosośnica, Promienia Mosty i Zalewu odrabiając straty do maszewiaków. Zapraszamy na relację z 18.kolejki spotkań…

Sowianka Sowno - Hanza Goleniów 1:6
Bramki: Lebioda – 3, Kowaluk – 2, Delida.
Trwa piękna seria Hanzy, która nie przegrała ósmego meczu z rzędu. Wynik tego spotkania rozstrzygnięty został już w pierwszej połowie, kiedy to goście z Goleniowa zaaplikowali rywalom pięć goli, a że druga odsłona spotkania zakończyła się remisem 1:1 , to spotkanie wysoko wygrała Hanza 6:1. Hattricka dla triumfatorów ustrzelił Michał Lebioda.

Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 0:2
Jastrząb nie składa broni w walce o awans. Zespół z Łosośnicy rozprawił się wczoraj z Pomorzaninem Przybiernów 2:0, gole strzelając w 37 i 44 minucie spotkania.

Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 3:1
Bramka: Jackowiak.
Pierwsza porażka w sezonie Masovii stała się faktem. Niespodziewanie lider tabeli poległ na boisku Błękitnych Trzygłów, którzy zajmują dopiero 10. miejsce w tabeli. Do przerwy był remis. W drugiej połowie strzelanie rozpoczęli gospodarze, którzy zdobyli kolejno trzy gole w 50, 55 i 74 minucie spotkania. Masovia odpowiedziała tylko honorowym trafieniem Jackowiaka w końcówce spotkania.

OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo 3:1
Bramki: Mituła - 2, B.Paszkowski – gol z rzutu karnego.
W 12 minucie OKS objął prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Kamil Mitułę. W 33 minucie na 2:0 podwyższył Bartosz Paszkowski. Przed przerwą Pionier zdobył bramkę kontaktową po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Wynik spotkania na 3:1 ustalony został w 49 minucie, kiedy swoją drugą bramkę w spotkaniu strzelił Kamil Mituła. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, mimo że obie drużyny nie wykorzystały jeszcze po rzucie karnym.

Promień Mosty - Zalew Stepnica 2:2
Bramki: Bruździński, Banasiewicz - ?
Do 80 minuty Zalew prowadził 2:0 i nic nie wskazywało na to, że coś może się zmienić. A jednak zryw Promienia w końcówce spotkania przyniósł efekt. Najpierw gola kontaktowego z rzutu karnego strzelił Bruździński, a w 85 minucie do remisu doprowadził Banasiewicz.

Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska 3:2
Bramki: Banaś, Rybak.
Do przerwy Leśnik prowadził 2:1, jednak na początku drugiej połowy Radowia strzeliła w pięć minut dwa gole i w ten sposób zainkasowała komplet punktów, przerywając świetną passę Leśników.