Pewne zwycięstwo i nowe twarze w drużynie

2022-01-15 16:06
Sylwester Wasiak
2022-01-15 16:06

Zespół MKS Ina Goleniów odniósł przekonujące zwycięstwo w pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym. Trener podsumował mecz, a już wiadomo, że w drużynie pojawią się nowi zawodnicy!

Dziś goleniowska Ina pokonała w pierwszym meczu w zimowym okresie przygotowawczym Sokoła Pyrzyce 4:0. Gole dla biało-zielonych strzelali Szymfeld, Banachewicz, Winogrodzki i Borucki.
- Pierwszy sparing miał być wejściem w okres przygotowawczy, dlatego zmierzyliśmy się z dobrym rywalem z klasy okręgowej. Do dyspozycji miałem 22 zawodników, a więc mogłem wystawić dwie jedenastki. Każdy zawodnik dziś miał okazję do zaprezentowania się, a jako drużyna uważam, że zagraliśmy dobry mecz. Zawodnicy zrealizowali postawione przed nimi cele i z tego jestem zadowolony – podsumował spotkanie Kamil Twarzyński, szkoleniowiec Iny.
W tej chwili w zespole z Goleniowa testowanych jest trzech zawodników, napastnik oraz lewonożni obrońca i pomocnik. Do drużyny powrócił z „piłkarskiej emerytury” Rafał Makarewicz, a w trakcie załatwiania jest środkowy pomocnik z Ukrainy Anton Horiak.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!