Patrz! Rób zdjęcia i wygraj konkurs Goleniowskiego Domu Kultury

2022-09-19 23:34
Paweł Palica
2022-09-19 23:34

Goleniowski Dom Kultury oraz Starostwo Powiatowe w Goleniowie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym PATRZ! 

Oprócz nagród rzeczowych, które otrzymają autorzy najciekawszych prac, laureaci, tak jak w ubiegłym roku zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach fotograficznych. Odbędą się one w szczecińskiej Akademii Sztuki. Będzie więc szansa spotkania z innymi pasjonatami fotografii oraz pracy pod okiem wykładowcy wydziału Sztuki Mediów - Pawła Kuli – jednego z jurorów konkursu.

- W tym roku PATRZYMY trochę szerzej i do udziału w konkursie zapraszamy pasjonatów fotografii z całego powiatu goleniowskiego. Ta edycja różni się od poprzedniej również tym, że pojawiła się w niej całkiem nowa kategoria, która, mamy nadzieję pozostanie w nim na zawsze. W organizację konkursu włączyło się Starostwo Powiatowe w Goleniowie proponując wybranie i nagrodzenie najciekawszego zdjęcia opowiadającego o urokach powiatu goleniowskiego. Zostanie ono zamieszczone w kalendarzu na rok 2023 - informuje kuratorka konkursu, Anna Obszyńska z GDK.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy być mieszkańcem powiatu goleniowskiego i mieć ukończone 18 lat. Swoje prace nadsyłać mogą zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii na jeden z poniższych tematów :

1. Podróż w Czasie

To jedna z najmocniejszych fotograficznych magii - nie można wkroczyć dwa razy do samej rzeki, ale czy z fotografią jest podobnie?                                                         
2. Widzę Ciebie

Człowiek i jego obraz, czyli wszelkie przygody portretu fotograficznego.

3. Widzialne Historie

Czasem jedna fotografia to za mało do dobrej opowieści - cykle, serie, dyptyki, tryptyki. W skład cyklu może wchodzić od 2 do 7 fotografii.

4. Co powiecie o powiecie?

Fotografia opowiadająca o urokach powiatu goleniowskiego: walory historyczne, krajobrazowe lub kulturowe regionu.

Nagrodzona w tej kategorii fotografia zostanie umieszczona w kalendarzu na rok 2023 wydawanym przez Starostwo Powiatowe w Goleniowie. Zdjęcie musi być wykonane na terenie Powiatu Goleniowskiego. W karcie zgłoszenia należy podać miejsce wykonania fotografii.

Więcej informacj na ten temat można znalleźć na stronie Goleniowskiego Domu Kultury.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!