Oznakowanie objazdu to jakiś skandal!

2020-08-01 7:18
Sylwester Wasiak
2020-08-01 7:18

Pisze do nas jeden z internatów. Sprawa dotyczy oznakowania objazdu remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej Goleniów – Maszewo.

„Mija miesiąc od momentu zamknięcia odcinka drogi w rejonie Jarosławek i od początku mamy do czynienia z takim stanem. Miejscowi jeszcze znają objazd przez Dobrosławiec i Radzanek, ale przyjezdni? Są wakacje, jest wiele osób, które podróżuje tą drogą no i zaczynają się jaja. Żadnych oznaczeń z opisem „Objazd do Maszewa” czy „Objazd do Goleniowa”. Jedynie tablice informujące, że za kilometr czy dwa droga jest zamknięta. Wyjeżdżając zaś z Radzanka ponownie na 113 jest żółta tablica „Objazd do Goleniowa” zamiast „Objazd do Maszewa”. Jeszcze miejscowy wie gdzie ma jechać, ale ktoś, kto korzysta jedynie z oznakowania objazdu może w tym miejscu zwariować! To jakieś nowe standardy? To jakiś skandal! Kto to oznakowanie wymyślił? Piszecie, że remont ma potrwać do września – zatem zostały jeszcze dwa miesiące – może niech zarządca drogi wreszcie przyjrzy się temu tematowi i to naprawi? - pisze do nas rozgoryczony kierowca załączając zdjęcia oznakowania objazdu.
Zgadzacie się z tą opinią?

PS. W sprawie postępów w remoncie przepustu koło Jarosławek mamy najnowsze informacje w tej sprawie...niebawem je opublikujemy.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

01.08.2020 09:27

Witam,co do oznakowania to ma rację.A w dodatku to co się dzieje z drogami w Dobrosławicach i Radzanku.Dziur pełno!!! Jeszcze jest zakaz dla pojazdów powyżej 3,5 t i co z tego jak jeżdżą tiry i ciężarówki.Nikt tego nie pilnuje,a chyba jest tu za wąska droga na takie pojazdy.Jestem ciekaw czy w tych wsiach drogi zostaną później naprawione (nie łatane)!!!

Kris

odpowiedz
01.08.2020 12:18

Ma chłop rację. Powinni to pooznaczać lepiej, tak to można tylko zabłądzić.