Otwarte spotkanie z Mistrzami Polski Surfcastingu

2020-09-12 21:07
Adam Litwinowicz
2020-09-12 21:07

Było to wyjątkowe wydarzenie na plaży w Mrzeżynie. Wędkarski event zorganizowany został przez Hotel Zalewski Mrzeżyno przy współpracy z Gminą Trzebiatów.

ZDJĘCIE 1 z 4

Mrzeżyno gościło dziś czterech Mistrzów, miłośników i zdobywców ogólnopolskich nagród w wędkarstwie. Swe umiejętności, sprzęt oraz pasję pokazali: Grzegorz Krężel z Kołobrzegu indywidualny i drużynowy mistrz Polski oraz zdobywca GPP. Kondrat Wawrzyniak ze Szczecina drużynowy wicemistrz Polski, członek kadry PZW. Stanisław Szymański ze Słupska indywidualny i drużynowy mistrz Polski, członek kadry PZW. Sławomir Myszk z Lęborka, sędzia klasy okręgowej PZW. Oprócz możliwości rozmowy z mistrzami, można było poznać tajniki tego wyjątkowego sposobu wękowania. 

Surfcasting - inaczej wędkarstwo plażowe - to metoda łowienia ryb z plaży i mimo, że wciąż jest ona mało znana w Polsce prężnie rozwija się i zyskuje popularność.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Surfcasting Pomorze Zachodnie

odpowiedz
13.09.2020 10:58

Surfcasting coraz prężniej rozwija się. również na Pomorzu Zachodnim. Cieszymy się że wśród nas są tacy zawodnicy jak Grzegorz i Konrad. https://www.facebook.com/surfcastingowy/

Wacek

odpowiedz
13.09.2020 11:07

To, że współpraca Hotelu z Gminą jest owocna to już w Trzebiatowie wszyscy wiedza. A jak w tym przypadku wygląda ta współpraca, Jeśli gmina dołożyła 4 pluszowe słonie dla zwycięzców tego eventu, to jednak o 4 słonie za dużo. No chyba, że to kolejna promocja Gminy ?

Kazik

odpowiedz
14.09.2020 13:19

No i co złapali coś bo same nazwiska i pseudo reklama a o rybach nic