Ostre strzelanie w A-klasie

2021-11-08 21:58
Sylwester Wasiak

Sporo goli padło w 11.kolejce spotkań A-klasy z udziałem naszych drużyn. Zapraszamy na relację...

GRUPA 1
Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 4:1
Bramki: Bajda - 2, Bartusiak, Kasztelan.
Pewne zwycięstwo Pomorzanina Przybiernów. Do przerwy ekipa z Przybiernowa prowadziła po dwóch golach Kamila Bajdy strzelonych w 2 i 22 minucie. W 67 minucie prowadzenie podwyższył Maciej Bartusiak. Wówczas gola na 3:1 strzelili przyjezdni, jednak szybko Pomorzanin odpowiedział czwartym trafieniem Wiktora Kasztelana i było po meczu. Zespół z Przybiernowa z 17 punktami na koncie zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 2:1
Bramki: Jakutowicz, Żrołka.
Pierwsi gola strzelili w 17 minucie goście. W 29 minucie wyrównał Marcel Jakutowicz i do przerwy był remis. Zwycięską bramkę gospodarze strzelili w 72 minucie, ustalając wynik na 2:1. Zalew z 10 punktami jest obecnie dziewiąty w tabeli.

Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łoźnica 0:2
Bramki: LIstkiewicz, SOska.
Lider tabeli odnotował dziewiąte zwycięstwo w 10. spotkaniu w sezonie. Orzeł pokonał na wyjeździe Znicza Wysoka Kamieńska 2:0. Do przerwy goście prowadzili po golu strzelonym w 11 minucie przez Rafała Listkiewicza. Wynik spotkania ustalił Michał Soska w 80 minucie meczu.

Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 1:11
Bramki: Matuszak - 5, Górny -3, Kozłowski - 2, Węcławek.
Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy wicelidera tabeli - Pioniera Żarnowo na boisku zamykającego ligową tabelę Bizona Cerkwica. Pionier rozbił outsidera rozgrywek aż 11:1. Do przerwy przyjezdni prowadzili 5:0. Najskuteczniejszym strzelcem w ekipie Pioniera w tym spotkaniu był Rafał Matuszak zdobywca pięciu goli.

GRUPA 2
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1:3
Bramki: Raczyński, Zawilski, Majdański
Cenne zwycięstwo lidera tabeli. Dąb pokonał zajmujący czwarte miejsce zespół Czarnych Marianowo. Do przerwy był remis. Pierwsi gola strzelili goście w 25 minucie, a sześć minut przed przerwą Czarni doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie strzelali już tylko zawodnicy z Dębic. W 74 minucie gola na 2:1 zdobył Tomasz Zawilski, a wynik spotkania ustalił w 88 minucie Tomasz Majdański.

GRUPA 3
Promień Mosty - Chemik II Police 1:6
Bramka: Jarota
Do przerwy rezerwy Chemika prowadziły 5:0 i praktycznie było po meczu. W drugiej połowie goście podwyższyli prowadzenie na 6:0, a Promień odpowiedział honorowym trafieniem w doliczonym czasie gry. Zespół z Mostów z sześcioma punktami na koncie zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Hanza Goleniów - Czarni Szczecin 1:1
Bramka: Zdziarski
Wynik meczu ustalony został już do przerwy. Najpierw na prowadzeniu była Hanza po golu w 32 minucie Mariusza Zdziarskiego. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali, a w drugiej części spotkania bramki już nie padły. Hanza jest 10. w tabeli i ma 11 punktów na koncie.

Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 1:2
Bramki: Jabłoński, Rużyło.
Leśnik pokonał ostatni w tabeli Wicher Reptowo 2:1. Pierwsi prowadzenie objęli gospodarze w 31 minucie, jednak przed przerwą zespół z Klinisk doprowadził do remisu po golu Krystiana Jabłońskiego. Gola na wagę trzech punktów strzelił w 75 minucie Grzegorz Rużyło. Leśnik ma 13 punktów i zajmuje 9 miejsce w tabeli.

Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 4:3
Bramki: S. Paszkowski -2, Krzak.
Zespół OKS postraszył wyżej notowaną ekipę Zrywu i był bliski wywiezienia z Kołbaskowa jednego punktu. Pierwsi gola strzelili przyjezdni, a na listę strzelców w 8 minucie wpisał się Sławomir Paszkowski. Jeszcze przed przerwą Zryw strzelił dwa gole, w drugiej części spotkania gospodarze prowadzili już 3:1, jednak OKS zdołał zdobyć dwie bramki i doprowadzić do remisu. Niestety ostanie zdanie należało do miejscowych, którzy w 89 minucie strzelili zwycięskiego gola. OKS zajmuje 14. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 2 punkty.