Ostatnie eliminacje do OOM

2024-06-25 9:36

W miniony weekend zawodnicy Klub Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów wzięli udział w zawodach Makroregionu w Ustce. Jak sobie poradzili nasi reprezentanci?

Do Ustki pojechali juniorzy młodsi pod opieką trenera Michała Buniaka. Klub Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów reprezentowany był przez Dominika Bartosika, Katarzynę Kalugę i Milenę Kalugę. Zawody te były ostatnią eliminacją do udziału w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Dominik Bartosik wywalczył dwa srebrne medale w konkurencji 10 m Pistolet pneumatyczny 50 strzałów oraz w konkurencji 25 m Pistolet szybkostrzelny 2x30.
Również dwa srebrne medale zdobyła Milena Kaluga w konkurencji 10 m Pistolet pneumatyczny 50 strzałów oraz w konkurencji 25 m Pistolet sportowy 30+ 30 .
Z kolei Katarzyna Kaluga zajęła piąte miejsce w konkurencji 10 m Pistolet pneumatyczny 50 strzałów.
- Chętną młodzież zapraszamy od września 2024 r. do zapisywania się do naszego klubu strzeleckiego, aby zdobywać kwalifikacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych – przekazał Stanisław Bogumił z Tarczy Goleniów.