OSIR Goleniów otwiera obiekty!

2020-04-29 13:30
Sylwester Wasiak
2020-04-29 13:30

Po weekendzie otwarte zostaną dla chętnych obiekty sportowe administrowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie.

Na konferencji prasowej 25 kwietnia Premier RP Mateusz Morawiecki i Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk przedstawili plan nowej sportowej rzeczywistości. Zakłada on, że od 4 maja 2020r. zarządcy obiektów sportowych będą mieli możliwość udostępniania obiektów infrastrukturalnych o charakterze otwartym.
- W naszym goleniowskim przypadku po wydaniu odpowiedniego rozporządzenia z ograniczeniami udostępnimy na stadionie miejskim ul. Sportowa 25, codziennie od godz. 8.00 do 20.00 ,,Euroboisko “, piaszczyste boisko do plażowej piłki siatkowej i korty. Na terenie Zespołu Boisk ,, Szkolna 39’’ od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-20.00 będzie można korzystać z poliuretanowego boiska do koszykówki i boiska o sztucznej trawie do mini piłki nożnej. W Lubczynie zacznie funkcjonować przystań żeglarska ,, Marina Lubczyna” i wypożyczalnia sprzętu pływającego – informuje Andrzej Łukasiak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie. - Kończymy prace nad przygotowaniem odpowiednich form i zasad dostępności na obiekty i zabezpieczenia sanitarnego zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez panią minister. Przedstawimy je wkrótce na naszej stronie. Wszystkie sprawy formalne związane z rezerwacją i wykorzystaniem obiektów prosimy o załatwianie przez internet, lub telefonicznie, będzie bezpiecznie i wygodnie – informuje dyrektor OSIR.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!