Orkiestra potrzebuje wsparcia!

2021-04-16 15:49
Sylwester Wasiak
2021-04-16 15:49

Goleniowska orkiestra Wood&Brass Band potrzebuje wsparcia w konkursie grantowym „Bosman Wspiera Region”. Potrzebne są Wasze głosy!

To kolejna edycja programu organizowanego przez koncern Carlsberg, który jest właścicielem Browaru Bosman. Komisja konkursowa zakwalifikowała do ostatecznego rozstrzygnięcia projekty, które pogrupowane zostały według wnioskowanej kwoty dofinansowania na: 50 000 zł, 30 000 zł, 20 000 zł, 10 000 zł i 5 000 zł . W ścisłym finale tego konkursu znalazły się dwa projekty z powiatu goleniowskiego.

Projekt walczący o grant w wysokości 50 000 zł
Stowarzyszenie Społeczno Edukacyjne Wood and Brass Band
Projekt: „UNITY”
- Staramy się o grant na nagranie płyty z naszą nową kompozycją pt. UNITY. Trzeba oddać głos, podać maila i następnie od razu w mailu potwierdzić link. I tak codziennie do końca kwietnia. Można głosować 1x codziennie z wielu kont mailowych. Na razie jesteśmy w "ogonie", stąd prośba o wsparcie! - apeluje szef orkiestry Krzysztof Sypień.
Projekt „UNITY” opiera się na wykonaniu muzyki i choreografii wraz z nagraniem pamiątkowej płyty. Jest podsumowaniem 15 lat działalności Orkiestry. Premiera koncertu na żywo planowana jest na lato 2021 w Szczecinie podczas Zlotu Żaglowców oraz w Goleniowie - mieście w którym orkiestra się rozwija.
LINK DO GŁOSOWANIA NA TEN PROJEKT  TUTAJ

Projekty walczący o grant w wysokości 30 000zł
Stowarzyszenie Aktywna Rodzina
Nowogardzka strefa sportu i rekreacji z Bosmanem
Głównym celem projektu jest poprawa estetyki oraz uatrakcyjnienie miejsca ogólnie dostępnego dla społeczności lokalnej-polany „Sarni Las”- terenu Gminnego poprzez budowę infrastruktury rekreacyjnej i sportowej dla lokalnej społeczności. Realizacja głównego celu odbędzie się poprzez postawienie 1 zestawu do ćwiczeń typu streetworkout model nr 5 oraz 2 zestawów siłowni zewnętrznych model Pongo i Brutus. Jednocześnie z trzech postawionych elementów infrastruktury rekreacyjnej i sportowej będzie mogło skorzystać 31 osób.

LINK DO GŁOSOWANIA NA TEN PROJEKT TUTAJ

Głosowanie trwa od 14 do 28 kwietnia. Każdy adres mailowy może oddać jeden głos dziennie. Aby projekt się zakwalifikował, musi uzyskać min 200 głosów. O zwycięstwie zadecyduje ilość zdobytych głosów. Wyniki głosowania 30 kwietnia!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!