Olbrzymie zainteresowanie seniorów

2020-10-05 19:19
Sylwester Wasiak
2020-10-05 19:19

W niespełna dwa dni rozeszła się pierwsza partia szczepionek zakupionych przez Gminę Goleniów i przeznaczonych dla jej mieszkańców, seniorów powyżej 65 roku życia.

W miniony czwartek przed przychodnią na ul. Pocztowej ustawiła się sporych rozmiarów kolejka mieszkańców gminy Goleniów zainteresowanych bezpłatnym przyjęciem szczepionki przeciw grypie. Przypomnijmy, że władze gminy Goleniów przeznaczyły na ten cel 100 tysięcy złotych (pisaliśmy o tym TUTAJ). Według nieoficjalnych informacji w pierwszej partii dotarło kilkaset szczepionek. Większość osób, które wcześniej zapisały się na darmowy preparat, udało się zaszczepić w czwartek, pozostałe kilkadziesiąt w piątek.
- Informujemy, że w związku z wyczerpaniem zapasu szczepionek przeciw grypie, bezpłatne szczepienia goleniowskich seniorów zostają wstrzymane do chwili, kiedy do Goleniowa dotrze kolejna partia preparatu. O terminie wznowienia szczepień poinformujemy. Sytuacja w Goleniowie nie jest ewenementem. Szczepionek przeciw grypie brakuje w całym kraju, resort zdrowia zapewnia jednak, że wkrótce do aptek i placówek służby zdrowia dotrą kolejne dostawy – poinformowali przedstawiciele magistratu za pośrednictwem facebooka.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!