Odurzeni albo pijani

2022-01-16 16:00
Sylwester Wasiak
2022-01-16 16:00

W piątek i sobotę policjanci wyeliminowali kolejnych nietrzeźwych kierujących na terenie powiatu goleniowskiego...

W piątek po godzinie 16 patrol policji zatrzymał w Nowogardzie na ul. Bohaterów Warszawy kierującego Oplem Tigra. W trakcie kontroli okazało się, że prowadzący auto 32-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego znajduje się pod wpływem środków odurzających, a ponadto posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez Sąd Rejonowy w Goleniowie.
Tego samego dnia przed godziną 21 policjanci z goleniowskiej drogówki zatrzymali 24-latka, który w Żarnowie prowadził Skodę Felicię bez wymaganych uprawnień i również znajdował się pod wpływem środków odurzających.
Pół godziny później w Przybiernowie wpadł rowerzysta, który na ul. Wojska Polskiego kierował jednośladem, mając w organizmie 2,5 promila alkoholu.
W sobotę 15 stycznia policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w Nowogardzie na ul. 700-lecia zatrzymali kierującego Audi 35-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który znajdował się pod wpływem środków odurzających, a ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a auto, którym się poruszał, nie miało ważnej polisy OC. We wszystkich wymienionych przypadkach postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Maniek

odpowiedz
20.01.2022 14:13

Wyrywać CHWASTY !!!