Od jutra znika OPS w Goleniowie!

2021-09-30 16:07
Sylwester Wasiak
2021-09-30 16:07

Z dniem 1 października w miejsce Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleniowie powołane zostanie Centrum Usług Społecznych. Burmistrz powołał już dyrektora tej nowej instytucji oraz zespół doradców...

O sprawie powstania CUS w Goleniowie pisaliśmy TUTAJ. Burmistrz Robert Krupowicz zarządzeniem z 29 września na stanowisko dyrektora Centrum Usług Społecznych w Goleniowie powołał dotychczasowego dyrektora OPS Zbigniewa Łukaszewskiego.
Dodatkowo powołany został Zespół ds. Centrum Usług Społecznych w Goleniowie przy Burmistrzu Gminy Goleniów, który będzie pełnił funkcję doradczą w zakresie spraw związanych z działalnością CUS w Goleniowie. Zespół powołany został na czas do 31.12.2023 r. . W jego skład weszli: Karolina Balcerzak, Karina Czernicka, Krystyna Daszuta, Magdalena Dudziak-Mużyło, Joanna Dziedzic – Lewandowska, Zbigniew Fijałkowski, Irena Henkelman, Teresa Jancelewicz, Agata Januszko, Magdalena Kaczyńska, Piotr Matławski, Maciej Ratajczyk, Robert Stefański, Krzysztof Sypień i Agnieszka Wojciechowska.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!