Obudźmy Patrycję! Zbiórka podczas strażackiej imprezy w Goleniowie

2022-08-08 16:58
Paweł Palica
2022-08-08 16:58

Podczas zaplanowanej na 13 sierpnia imprezy strażackiej pod hasłem Crossfirefighter prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc Patrycji Machol, która od 2018 roku znajduje się w stanie śpiączki.

29 września 2018 r. wywrócił życie Patrycji i jej rodziny do góry nogami. 19-letnia wówczas mieszkanka Węgorzy w gminie Osina miała wypadek samochodowy. Auto, którym kierowała inna osoba, wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo, czego efektem były ciężkie obrażenia i rozpoczęcie trwającej prawie trzy miesiące walki o życie Patrycji. Tę walkę wygrała, niemniej od momentu wypadku pozostaje w śpiączce. 

Patrycja miała przed sobą całe życie, ambitne plany, piękne marzenia. Ich miejsce zastąpiło jedno: aby się obudzić! Stanąć na nogi, dosłownie i w przenośni. Aby było po prostu jak dawniej. Normalnie. Rodzina Patrycji wierzy, że jest to możliwe. Koszt rehabilitacji jest jednak znaczny, dlatego potrzebna jest pomoc finansowa. Pieniądze zebrane w ramach zrzutki przeznaczone zostaną na opłacenie turnusów w specjalistycznych ośrodkach neurorehabilitacji. Każdy taki pobyt niesie za sobą istotny postęp dla Patrycji i jej stanu zdrowia.

Wpłat dokonywać można już teraz za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl, szczegóły TUTAJ.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!